Adana Plaza Otel

Adana Plaza Otel Adana / Akdeniz Toplantı Otelleri Bölgesi

İncelenme : 577

Akdeniz bölgesinin incisi olan Adana ilinin merkezinde yer alan Adana Plaza Otel şehir merkeziyle bütünleşmiş, bölgesinin en seçkin ve yeni otelleri arasındadır. Adana Plaza Otel 2012'den itibaren 4 mevsim 12 ay boyunca misafirlerine hizmet vermektedir. Otelin Olağanüstü konforu ve kalitesi konuklarımızı büyülemektedir. Otelimizde siz değerli konuklarımızı karşılamak üzere işinde uzman personellerimiz güler yüzlülük ve kaliteyi ön planda tutarak hizmet anlayışını yerine getirmekten onur ve mutluluk duyarlar...

Limak Eurasia Luxury Hotel

Limak Eurasia Luxury Hotel İstanbul / Marmara Toplantı Otelleri Bölgesi

İncelenme : 789

İstanbul Anadolu yakasında konumlanan Limak Eurasia Luxury Hotel, hem iş hem de eğlence amaçlı konaklamalar için oldukça konforlu bir alternatif.

Amisos Hotels Atakum

Amisos Hotels Atakum Samsun / Karadeniz Toplantı Otelleri Bölgesi

İncelenme : 516

2012 yılında faaliyete geçen AMİSOS HOTEL 300 kişilik yatak kapasitesi, A'la Carte Restaurant, Toplantı ve Konferans Salonları, Fitness Salonu, Türk Hamamı, açık ve kapalı Yüzme Havuzu, düğün, davet ve çeşitli organizasyonlarınız için hazırlanmış salonları ile ziyaretçilerinin konforu ve rahatı düşünülerek tasarlanmıştır.

Grand Atakum Hotel

Grand Atakum Hotel Samsun / Karadeniz Toplantı Otelleri Bölgesi

İncelenme : 473

Grand Atakum Hotel; beklentilerinizin siz söylemeden karşılık bulduğu, ayrıcalıkların ve farklılıkların Samsun'daki yeni adresi. Sunduğumuz farklı konaklama alternatifleriyle, alışılagelmiş çizgilerin ötesinde, gelişimci ve yenilikçi hizmet anlayışımızla, dolayısıyla duyarlı ve estetik yaklaşımlarımızla, değer kattığımız mekanlarımızda her detay sizin konfor ve memnuniyetinizi sağlamak için tasarlanmıştır.

Hilton Garden Inn Kütahya

Hilton Garden Inn Kütahya Kütahya / Ege Toplantı Otelleri Bölgesi

İncelenme : 456

Modern mimarisi, bünyesinde bulundurduğu lüks alışveriş merkezi ile dikkat çeken ve Kütahya'nın en önemli buluşma noktalarından biri haline gelmiş olan Hilton Garden Inn Kutahya oteli, Kütahya Zafer Havalimanı'na 50 dakika uzaklıkta, muhteşem konforu ile misafirlerini bekliyor.

Ramada Plaza Trabzon

Ramada Plaza Trabzon Trabzon / Karadeniz Toplantı Otelleri Bölgesi

İncelenme : 563

Başaran Yatırım Holding’in bir parçası olan Başaran Otelcilik & Turizm İşletmeleri A.Ş.’nin mülk sahibi olduğu Ramada Plaza Trabzon, yine aynı şirket tarafından Ramada Inc. Lisans’ı altında işletilmektedir.

ISG Airport Hotel 

ISG Airport Hotel  İstanbul / Marmara Toplantı Otelleri Bölgesi

İncelenme : 464

ISG Airport Hotel, yoğun iş ve seyahat temposunu siz misafirlerimiz için daha konforlu ve zevkli hale getirmek fikrinden yola çıkarak hayata geçirilen bir projedir. Yoğun iş seyahatleri, kıtalararası yolculuklar, bu seyahatler arasında oluşan beklemeler siz misafirlerimizi çok yoruyor, biliyoruz.

Ramada Hotel & Suites Adana

Ramada Hotel & Suites Adana Adana / Akdeniz Toplantı Otelleri Bölgesi

İncelenme : 518

Ramada Adana Hotel, misafirlerine yeni konaklama deneyimleri sunmak adına tüm odalarında konfor ve optimum misafir memnuniyeti odaklı hizmetler sunuyor.

Crowne Plaza İstanbul Asia

Crowne Plaza İstanbul Asia İstanbul / Marmara Toplantı Otelleri Bölgesi

İncelenme : 712

İstanbul Pendik’te yer alan Crowne Plaza Istanbul Asia, iş, ticaret ve alışveriş merkezlerine yakınlığı ile misafirlerine keyifli bir konaklama fırsatı sunuyor.

CAPELLA OTEL

CAPELLA OTEL Eskişehir / İç Anadolu Toplantı Otelleri Bölgesi

İncelenme : 353