Nippon Hotel Taksim

Nippon Hotel Taksim İstanbul / Marmara Toplantı Otelleri Bölgesi

İncelenme : 1521

Gelişmiş teknik altyapısı ile toplantı odalarımız, şirketlerin ve misafirlerinin öncelikleri ve ihtiyaçları doğrultusunda hazırlanmaktadır. 34m² ile 165m² arası değişen ölçülere sahip toplantı odalarımız, iş toplantıları, eğitimler, seminerler veya partileriniz için hizmet vermektedir.

Dedeman İstanbul

Dedeman İstanbul İstanbul / Marmara Toplantı Otelleri Bölgesi

İncelenme : 1254

İstanbul toplantı otelleri ve istanbul toplantı salonları. Şehir oteli olarak tasarlanan Dedeman Otel İstanbul, 30 yıldır kazandığı deneyimini dünyanın her yerinden ağırladığı konuklarıyla paylaşmaya devam etmektedir. Modern şehrin kalbinde konumlanmış iş dünyasının merkezinde yer alan, büyük alışveriş merkezlerine sadece birkaç dakika mesafede bulunan Dedeman Otel İstanbul, konforlu 325 odası ve yüksek teknolojiye sahip 16 toplantı salonu ile iş veya turistik amaçlı seyahat edenler için mükemmel bir seçim.

Adana Plaza Otel

Adana Plaza Otel Adana / Akdeniz Toplantı Otelleri Bölgesi

İncelenme : 1047

Akdeniz bölgesinin incisi olan Adana ilinin merkezinde yer alan Adana Plaza Otel şehir merkeziyle bütünleşmiş, bölgesinin en seçkin ve yeni otelleri arasındadır. Adana Plaza Otel 2012'den itibaren 4 mevsim 12 ay boyunca misafirlerine hizmet vermektedir. Otelin Olağanüstü konforu ve kalitesi konuklarımızı büyülemektedir. Otelimizde siz değerli konuklarımızı karşılamak üzere işinde uzman personellerimiz güler yüzlülük ve kaliteyi ön planda tutarak hizmet anlayışını yerine getirmekten onur ve mutluluk duyarlar...

Teymur Continental Hotel & Convention Center

Teymur Continental Hotel & Convention Center Gaziantep / Güney Doğu Anadolu Toplantı Otelleri Bölgesi

İncelenme : 998

Bir organizasyonun iz bırakması için ayrıntılara dikkat edilmesi gerektiğini biliyoruz. Bu amaçla detaylara dikkat ederek aşağıdaki salonlarımızı oluşturduk. Toplantı Salonlarımız; özel toplantı paketlerinin yanı sıra gruplara özel kaliteli yiyecek - içecek servisi ve özel toplantı paketi alternatifleri ile de hizmetinizde olacak.

Elite World İstanbul Hotel

Elite World İstanbul Hotel İstanbul / Marmara Toplantı Otelleri Bölgesi

İncelenme : 1242

Teknoloji ve konforu ön planda tutarak dekore edilen ve toplam 1200 kişiye kadar ağırlama kapasitesi olan 8 toplantı salonunda ihtiyacınız olan tüm teknik ekipmanlara kolayca ulaşabilirsiniz.

Grand Öztanık Hotel 

Grand Öztanık Hotel  İstanbul / Marmara Toplantı Otelleri Bölgesi

İncelenme : 762

Kurumsal misafirlerimizin toplantı, eğitim, seminer, konferans organizasyonlarının yanı sıra düğün, parti organizasyonları için düşünülmüş balo ve toplantı salonlarımız eksiksiz hizmet anlayışıyla dizayn edildi. 120m2’den başlayıp, 320 m2’ye kadar değişen ölçülerde, 2 adedi gün ışığı alan toplam 3 üstün teknik donanımlı toplantı salonlarımız iş toplantılarınız, eğitim, seminer ve konferanslarınız için ideal özelliklere sahiptir. Toplantı organizasyonlarınızda ihtiyaç duyacağınız tüm büro malzemelerini eksiksiz bulacak ve internet bağlantısı, dijital perde, uzaktan kumandalı projeksiyon ünitesi ve ekstra teknik ekipmanları da kullanabileceksiniz...

Divan Gaziantep

Divan Gaziantep Gaziantep / Güney Doğu Anadolu Toplantı Otelleri Bölgesi

İncelenme : 1113

Divan Grubu’nun başlangıç noktası hiç şüphesiz Divan Istanbul’dur. Divan Grubu için önemli bir değer olan ve tamamen Türk emeği ve sermayesi ile yapılan otelin adı, Merhum Vehbi Koç’un isteği ile devrin ileri gelen edebiyatçı ve sanatçılarının katılımıyla düzenlenen bir yarışma neticesinde "Divan" olarak belirlendi. Sanat Eleştirmeni Fikret Adil ve Gazeteci Ömer Sami Coşar’ın önerdikleri ve jüri tarafından kabul edilen "Divan” ismi ilerleyen yıllar içinde kalite ile özdeşleşerek uluslararası bir marka haline geldi.

Granada Luxury Belek

Granada Luxury Belek Antalya / Akdeniz Toplantı Otelleri Bölgesi

İncelenme : 234

Akdeniz en büyüğünü tercih edin... Son teknoloji sistemler ile dizayn edilmiş kongre, konferans ve toplantı salonlarımız Granada Luxury kalitesi ile iş dünyasının vazgeçilmez bir mekanı olacak.

Pullman Airport Hotel Convention Center

Pullman Airport Hotel Convention Center İstanbul / Marmara Toplantı Otelleri Bölgesi

İncelenme : 1610

Atatürk Havalimanı’na sadece 2 km. mesafedeki Pullman Istanbul Airport Hotel & Convention Center çevre yollarına olan yakınlığı ile merkezi alanlara ulaşım kolaylığı sağlayan konumu, lüks ve rahatlığı bir arada sunan 403 adet konforlu odası, 16.000 m2 lik kongre merkezindeki toplantı salonları, fuar alanı ve davet alanları, dinlenmek ve spor yapmanız için Spa ve Spor Merkezi, Türk ve Dünya mutfaklarından en seçkin lezzetlerin sunulduğu konforlu restaurantları, en özel içeceklerin sunulduğu keyifli barları ve daha pek çok ayrıcalıkla burada sizi bekliyor.

Limak Eurasia Luxury Hotel

Limak Eurasia Luxury Hotel İstanbul / Marmara Toplantı Otelleri Bölgesi

İncelenme : 1341

İstanbul Anadolu yakasında konumlanan Limak Eurasia Luxury Hotel, hem iş hem de eğlence amaçlı konaklamalar için oldukça konforlu bir alternatif.

Mercure Istanbul The Plaza Bosphorus

Mercure Istanbul The Plaza Bosphorus İstanbul / Marmara Toplantı Otelleri Bölgesi

İncelenme : 429

Seminer, organizasyon ve ihtiyaç duyabileceğiniz tüm toplantı ihtiyaçlarınız için özel olarak tasarlanmış toplantı odalarımızla verimli ve keyifli toplantılara ev sahipliği yapıyoruz. Farklı ihtiyaçlara özel olarak tasarlanmış küçük, orta ve büyük olarak nitelendirebileceğimiz bir çok toplantı odası seçeneğimiz bulunmaktadır. Toplantı odalarımızı ihtiyaçlarınıza göre özelleştirerek farklı oturma düzenleri sunabiliyoruz. Gayrettepe Beşiktaş’ta yer alan Mercure Istanbul The Plaza Bosphorus Hotel ’imizde toplantılarınıza kolaylıkla yetişebilirsiniz.

Euphoria Aegean Resort & Spa

Euphoria Aegean Resort & Spa İzmir / Ege Toplantı Otelleri Bölgesi

İncelenme : 1309

Euphoria Aegean Resort And Thermal Hotel, Türkiye’nin ilk “Yavaş Şehir” unvanına sahip İzmir Seferihisar bölgesinde yer almaktadır. Bu şehir, korunmuş tarihi, kültürel yapıları, lüks yeşil alanları ile birlikte görkemli bir kıyı şeridine şahiptir. Euphoria Aegean Resort & SPA mükemmel bir konum ve inanılmaz bir sahil manzarasını birleştirerek misafirlerine huzurlu ve sakin bir tatil imkanı sunmaktadır.

Amisos Hotels Atakum

Amisos Hotels Atakum Samsun / Karadeniz Toplantı Otelleri Bölgesi

İncelenme : 938

2012 yılında faaliyete geçen AMİSOS HOTEL 300 kişilik yatak kapasitesi, A'la Carte Restaurant, Toplantı ve Konferans Salonları, Fitness Salonu, Türk Hamamı, açık ve kapalı Yüzme Havuzu, düğün, davet ve çeşitli organizasyonlarınız için hazırlanmış salonları ile ziyaretçilerinin konforu ve rahatı düşünülerek tasarlanmıştır.

Bof Hotels Ceo Suites Ataşehir

Bof Hotels Ceo Suites Ataşehir İstanbul / Marmara Toplantı Otelleri Bölgesi

İncelenme : 523

Oditoryum; Convention Center’ımızın incisi Adenyum oditoryumun anfi düzeninde konuşma, seminer ve toplantılarınızı daha profesyonel sunumda yapabilirsiniz. Convention Center; Otelimiz bünyesindeki toplantı ve etkinlik salonları istediğiniz doğrultuda düzenlenebilir, misafirlerimiz geniş fuaye alanı, sigara içilebilen teraslar, kusursuz servis ve zengin coffee break sunumları eşliğinde toplantı salonlarından yararlanabilirler. Herbiri gün ışığı alan, yüksek teknolojiye sahip ses ve görüntü ekipmanlarıyla donatılmış, çevreye duyarlı olarak tasarlanmış farklı büyüklüklerdeki biri oditoryum olan 14 adet salonumuzda deneyimli ve dinamik operasyon ekibimizle sizleri ağırlamaktan mutluluk duyarız.