XVII. Türk Kolon ve Rektum Cerrahisi ve X. Kolorektal Cerrahi Hemşireliği Kongresi

Regnum Carya Golf & Spa Resort

9-13 Nisan 2019 tarihleri arasında, Regnum Carya Kongre Merkezi, Antalya'da gerçekleştireceğiz. Yönetim Kurulu; Sayın Dr. Uğur Sungurtekin’i kongre başkanı ve Dr. Ersin Öztürk’ü kongre sekreteri olarak görevlendirmiştir. Sizlerin de desteğiyle ufuk açıcı bir kongre yaparak ülkemizde kolorektal cerrahiyi daha ileriye taşıyacaklarından eminiz...

14. Hepato Pankreato Bilier Cerrahi Kongresi 5. Hepato Pankreato Bilier Cerrahi Hemşireliği Kongresi

Cornelia Diamond Golf Resort Spa

Ülkemizin karaciğer pankreas cerrahisiyle ilgili ulusal kongresi olan 14. Hepato Pankreato Bilier Cerrahi Kongresi ve 5. Hepato Pankreato Bilier Cerrahi Hemşireliği Kongresi’nin 23-26 Ekim 2019 tarihleri arasında Antalya Belek’te yapılacağını duyurmaktan kıvanç duymaktayız.

Cornelia Diamond Golf Resort Spa

''Klinik Tanı / Tedavi Ulusal Kongresi'' ( KLİNİK-KON ) 26-29 Mayıs / 29 Mayıs – 01 Haziran 2019 tarihleri arasında Cornelia Diamond Otel & Kongre Merkezi Belek, Antalya’da gerçekleştirilecektir.

27. Ulusal Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon Kongresi

Titanic Deluxe Golf Belek

Sizleri 17-21 Nisan 2019 tarihinde Antalya’da düzenleyeceğimiz 27. Ulusal Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon Kongresi’ne davet etmekten büyük bir onur ve mutluluk duymaktayız. Türkiye Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon Derneği’nin iki yılda bir düzenlediği ve ilki 1967 yılında yapılan kongreden bu yana geçen 51 yılda tıbbın her alanında olduğu gibi branşımızda da büyük gelişmeler ve değişmeler yaşanmıştır.

9. Ulusal Endokrin Cerrahisi Kongresi, 2-5 Mayıs 2019

Cornelia Diamond Golf Resort Spa

Son yıllarda cerrahi endokrin hastalıklarının tanı, tedavi ve takibi ile ilgili bilgilerimizin artmasına paralel olarak endokrin hastalıklara yaklaşımda eski uygulamalardan farklılık gösteren hızlı bir değişim yaşamaktayız. Bu yaklaşım farklılıklarının en önemli kısmını ise diferansiye tiroid kanserinde değişen histopatolojik tanımlamalar ve düşük risk diferansiye tiroid kanserinde önerilmeye başlanan daha konservatif tedavi yaklaşımları oluşturmaktadır. Ayrıca çok yeni bir cerrahi yaklaşım olarak izsiz tiroidektomi de uygun olgular ve deneyimli ellerde cerrahi tedavi seçenekleri arasında girmeye aday bir uygulama olabileceği izlenimi vermektedir.

ULUSLARARASI GÜNCEL SORUNLAR VE TEKNOLOJİ BAĞIMLILIĞI KONGRESİ

Hampton by Hilton Istanbul Kurtkoy

Değerli bilim insanları; Kongremizin ilkinde buluşmanın mutluğunu yazıyoruz. Ulusal ve Uluslararası düzeyde katılımların olması alanında uzman bilim insanlarının tartışma ve görüş alışverişi yaparak alana katkı sağlayacak bilimsel eserlerin literatüre kazandırılması konusunda gösterilen ilgi, alaka ve özveriye yürekten teşekkür ederiz

Disiplinler Arası Üroonkoloji Toplantısı

Xanadu Resort Hotel

Bu yıl altıncısını düzenleyeceğimiz Disiplinler Arası Üroonkoloji Toplantısı’nda ürogenital kanserlere farklı disiplinlerin yaklaşımını ve birlikte başarıyı nasıl yakalayabileceğimizi tartışacağız.

Spinal Cerrahide Komplikasyonlar Sempozyumu

Titanic Deluxe Bodrum

Spinal ve periferik sinir cerrahisindeki komplikasyonlar ve revizyon stratejilerinin, üst düzeyde tartışılacağı toplantımız, 26-29 Eylül 2018 tarihinde Bodrum Titanic Deluxe Otel'de gerçekleştirilecektir.

2 Uluslararası Helal Turizm Kongresi

Wome Deluxe Hotel

Kastamonu Üniversitesi Turizm Fakültesi liderliğinde 07-09 Nisan 2017 tarihleri arasında 1.Uluslararası Helal Turizm Kongresi tertip edildi. 13 farklı ülkeden 128 tam metin bildirili katılımcı ile birlikte birçok kamu, özel sektör ve sivil toplum temsilcisinin iştirak ettiği kongrenin ilkinde helal turizmi tüm yönleri ile ele almaya gayret gösterdik.

3 ULUSLARARASI SOSYAL BEŞERİ VE EĞİTİM BİLİMLERİ KONGRESİ

Hampton by Hilton Istanbul Kurtkoy

Değerli bilim insanları; Kongremizin üçüncüsünde buluşmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Üçüncü buluşmamızı Erciyes Üniversitesi İlahiyat Fakültesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Mustafa ÜNAL başkanlığında İstanbul Kayaşehir Hilton Hotelde gerçekleştireceğiz.

  • 1