GT 2023 6- Türkiye Jeotermal Kongresi

Jeotermal Elektrik Santral Yatırımcıları Derneği, GT 2023 6- Türkiye Jeotermal Kongresi

  • 15-16 ŞUBAT 2023

Grand Ankara Hotel & Convention Center

Jeotermal Elektrik Santral Yatırımcıları Derneği olarak yıllık düzenlediğimiz Türkiye Jeotermal Kongresi'nin 6. kez toplanacağını duyurmaktan büyük mutluluk duyuyorum.

Jeotermal enerji sektöründe haklı bir saygınlık kazanan ve her yıl yoğun bir ilgi ile gerçekleştirdiğimiz Türkiye Jeotermal Kongresi'nin altıncısı 15-16 Şubat tarihlerinde

Grand Ankara Otel'de gerçekleştirilecektir.

Kongrenin hedefi; ülkemizdeki jeotermal enerji kaynaklarının araştırılması ve geliştirilmesi için uluslararası ilerlemeleri yakından takip eden farklı bilim dallarından mühendis ve bilim insanlarını, yatırımcı, tedarikçi, kamu ve özel sektör çalışanlarını görüşlerini sunarak tartışabilecekleri, tanışabilecekleri, ürün ve hizmetlerini tanıtabilecekleri bilimsel bir ortamda bir araya getirmektir.

Bu kapsamda firmalara ve kurumlara kongreye destek çağrısında bulunuyoruz. Sponsor olarak iki günlük etkinlik boyunca hizmet ve ürünlerinizi tanıtma, sergileme (stantlı katılım halinde) olanağı sunulmaktadır. Bunların yanında destek veren firmaların logosu kongre program broşüründe, sahnede, afişlerde, kongre web sayfasında duyurulmaktadır.

Sizi ve temsil ettiğiniz kurumu, hedeflediğiniz kitleye ulaştırabilecek öneme sahip bir organizasyon olan Türkiye Jeotermal Kongresi'nde sizleri de aramızda görmekten büyük onur duyacağız.


Ufuk ŞENTÜRK
Yönetim Kurulu Başkanı

Whatsapp Canlı Destek İçin Tıklayınız