10- Türk Tıbbi Onkoloji Kongresi

Türk Tıbbi Onkoloji Kongresi,

  • 26-30 NİSAN 2023

Susesi Luxury Resort

Değerli Meslektaşlarım,

Türk Tıbbi Onkoloji Derneği tarafından düzenlenecek olan 10. Türk Tıbbi Onkoloji Kongresi’nin 26-30 Nisan 2023 tarihleri arasında Antalya Susesi Otel’de gerçekleşeceğini sizlere duyurmanın heyecanını yaşıyoruz.

Günlük Onkoloji pratiğimizin doğal bir parçası stres ve yorgunluğumuzu hafifletecek, bilimsel içeriği zengin ve sosyal ilişkilerimizi güçlendirecek bir kongre hazırlığının tatlı telaşı içindeyiz. Sizleri aramızda görmekten büyük mutluluk ve onur duyacağız. Her geçen gün güçlenerek büyüyen Türk Tıbbi Onkoloji camiasını, mümkün olan en yüksek katılımla bir araya getirmek en önde gelen hedefimizdir.

Konferans, panel ve kurslar ile deneyimlerimizi paylaşacağımız, onkoloji alanındaki güncel konuların ele alınacağı ve tartışılacağı bir kongre olsun istiyoruz. Düzenleme çalışmalarımız sırasında kongre programımıza önerileriniz, desteğiniz ve katkılarınız bizlere güç verecektir. Kongremiz ile ilgili ayrıntılı bilgiye derneğimizin resmi web sitesi olan www.kanser.org ve kongre web sitesi www.tibbionkoloji2023.org adreslerinden ulaşabilirsiniz.

Sizleri kongremize bekliyoruz. Sıkıntılı günlerin geçeceği, huzurlu ve sağlıklı günlerde buluşmak üzere.

Saygılarımla,

Prof. Dr. Murat Dinçer
Kongre Başkanı

Whatsapp Canlı Destek İçin Tıklayınız