Polat Erzurum Resort Hotel

Polat Erzurum Resort Hotel Erzurum / Doğu Anadolu Toplantı Otelleri Bölgesi

İncelenme : 1171

Otelimize ait olan telesiyej sistemi ile dağ üzerinde bulunan kayak noktalarına kolay ve hızlı ulaşım sağlanmaktadır. Ayrıca Özelleştirme Daire Başkanlığı’na ait olan pistlerde ücretli olarak kayılabilmektedir. 50 km.’lik dünyaca ünlü pistleri ile kış sporlarını yapmak isteyenlerin hizmetinde olan Palandöken’de 4 ay boyunca kayak yapılabilmektedir. Ayrıca her yıl geleneksel olarak yapılan Alp Disiplini Kayak Müsabakaları bölgeye ayrı bir özellik kazandırmaktadır.

Sway Hotels Palandöken

Sway Hotels Palandöken Erzurum / Doğu Anadolu Toplantı Otelleri Bölgesi

İncelenme : 1102

Sway, ilham aldığı bu değerleri birleştirerek, ulaşılabilir lüks ve kalite ekseninde, Türkiye’nin en güvenilir, modern ve aile dostu şehir ve kayak otelidir.

Palan Otel

Palan Otel Erzurum / Doğu Anadolu Toplantı Otelleri Bölgesi

İncelenme : 973

Palandöken Dağı eteklerinde, Palan Otel konukseverliği ve konforu ile doya doya yaşanacak dört mevsimin tüm güzellikleri, eşsiz doğa ile unutulmaz bir tatil keyfi…

Dedeman Ski Lodge Palandöken

Dedeman Ski Lodge Palandöken Erzurum / Doğu Anadolu Toplantı Otelleri Bölgesi

İncelenme : 954

Erzurum ve Palandöken'in karlı yamaçlarının nefes kesici manzarasına sahip, Palandöken Dağı'nın ilk butik oteli, Dedeman Palandöken Ski Lodge, kayak pistlerine sadece 30 metre uzaklıkta yer almaktadır. Dedeman Palandöken Ski Lodge 66 odası ile, Palandöken zirvesinden sadece 1000 metre aşağıda, seçkin ve sıcak bir ortamda yıl boyunca misafirlerini ağırlamaktadır. İş hayatından biraz uzaklaşmak ve romatik bir kar tatili geçirmek için ideal olan Dedeman Palandöken Ski Lodge; konumu, profesyonel ve özenli ekbiyle misafirlerine kusursuz bir konaklama vaat etmektedir.

  • 1 
Whatsapp Canlı Destek İçin Tıklayınız