Divan Gaziantep

Divan Gaziantep Gaziantep / Güney Doğu Anadolu Toplantı Otelleri Bölgesi

İncelenme : 1564

Divan Grubu’nun başlangıç noktası hiç şüphesiz Divan Istanbul’dur. Divan Grubu için önemli bir değer olan ve tamamen Türk emeği ve sermayesi ile yapılan otelin adı, Merhum Vehbi Koç’un isteği ile devrin ileri gelen edebiyatçı ve sanatçılarının katılımıyla düzenlenen bir yarışma neticesinde "Divan" olarak belirlendi. Sanat Eleştirmeni Fikret Adil ve Gazeteci Ömer Sami Coşar’ın önerdikleri ve jüri tarafından kabul edilen "Divan” ismi ilerleyen yıllar içinde kalite ile özdeşleşerek uluslararası bir marka haline geldi.

Yılmazoğlu Park Otel

Yılmazoğlu Park Otel Gaziantep / Güney Doğu Anadolu Toplantı Otelleri Bölgesi

İncelenme : 1466

Gaziantep, Güneydoğu Anadolu Bölgesinin en büyük, Türkiye’nin ise 6. Büyük kenti olup; nüfusu, ekonomik yapısı, turizm potansiyeli ve Büyükşehir statüsü ile bir metropol şehirdir. Güneydoğu Anadolu’yu batıya, Akdeniz ve Ortadoğu’ya bağlayan kara ve demir yollarının merkez noktası konumundadır. YILMAZOĞLU PARK OTEL bu güzel sanayi ve kültürel zenginlikleri ile tanınmış şehrin en önde gelen mahallelerinden bir olan Batıkent mahallesinde yerini almaktadır.Organize sanayilerine bağlanan İpekyoluna yakın, fakat günlük yoğun şehir trafiğinden uzak bir konumda, beş yıldızlı bir konfor ile hizmet vermektedir.Müzelerin, eğlence yerlerinin, iş merkezlerinin, şehrin ruhunu yansıtan caddelerin birçok noktanın yakınında yer alan YILMAZOĞLU PARK OTEL, şehirde arzu ettiğiniz her yere rahatça gidebildiğiniz bir lokasyonda yer aldığı için ulaşım sorunu yaşamadan, Gaziantep’in keyfini çıkarabileceksiniz.

Teymur Continental Hotel & Convention Center

Teymur Continental Hotel & Convention Center Gaziantep / Güney Doğu Anadolu Toplantı Otelleri Bölgesi

İncelenme : 1394

Bir organizasyonun iz bırakması için ayrıntılara dikkat edilmesi gerektiğini biliyoruz. Bu amaçla detaylara dikkat ederek aşağıdaki salonlarımızı oluşturduk. Toplantı Salonlarımız; özel toplantı paketlerinin yanı sıra gruplara özel kaliteli yiyecek - içecek servisi ve özel toplantı paketi alternatifleri ile de hizmetinizde olacak.

Novotel Gaziantep

Novotel Gaziantep Gaziantep / Güney Doğu Anadolu Toplantı Otelleri Bölgesi

İncelenme : 1394

4 yıldızlı otel Novotel Gaziantep oteli şehir başarılı bir konaklama için gereken her şeye sahiptir. Çocuklarınız oyun odasında eğlenirken, havuz başı restoranda yemek yiyebilir. Ücretsiz Wi-Fi ile odanızda fitness merkezi veya havuzda çalışmak iş ya. Neşeli personeli iş Novotel büyük bir zaman sahip sağlamak için gece gündüz.

Divan Suites Gaziantep

Divan Suites Gaziantep Gaziantep / Güney Doğu Anadolu Toplantı Otelleri Bölgesi

İncelenme : 1297

Divan Suites Gaziantep, uluslararası standartlarda toplantılar için tasarlanmış, 50 metrekarelik (592 sq. ft.) toplantı salonu ile 250 metrekarelik (2,669 sq. ft.) kolonsuz balo salonu da dahil olmak üzere toplam 4 toplantı odasıyla, çeşitli etkinlikler, kurumsal toplantılar ve unutulmaz düğünler için eşsiz mekanlar sunar. Divan Suites Gaziantep’in en büyüğü 180 kişiyi ağırlayabilen, esnek toplantı odaları çok çeşitli düzenlerde, profesyonel toplantı ve teknik ekibimizin desteği ile kullanılabilir.

Grand Hotel Gaziantep

Grand Hotel Gaziantep Gaziantep / Güney Doğu Anadolu Toplantı Otelleri Bölgesi

İncelenme : 1111

2001 yılı Mayıs ayında hizmet vermeye başlayan 5 yıldızlı Grand Hotel Gaziantep; konum itibari ile şehir merkezinde ve bütün alışveriş merkezlerine yürüyüş mesafesindedir. 2010 yılında renovasyon çalışmalarına başlayan otelimiz; yenilenen odaları, toplantı salonları, restoranları ile konforu ve sunduğu kaliteli hizmeti birleştirerek misafirlerini ağırlamaya devam etmektedir. Otelimiz; kongre, seminer, şirket toplantıları, ürün lansmanları, düğün, nişan ve özel davetleriniz gibi bütün organizasyonlarınıza profesyonel kadrosu ve konukseverliği ile hizmet vermek için sizleri bekliyor.

Palmiye Hotel Gaziantep

Palmiye Hotel Gaziantep Gaziantep / Güney Doğu Anadolu Toplantı Otelleri Bölgesi

İncelenme : 1061

Palmiye Hotel, İlimizde gelişmekte olan konaklama sektörüne yepyeni bir anlayış kazandıran, Önceliğini kaliteli bir hizmet sunmaya adamış, konaklama, toplantı-organizasyon yanısıra gezi amaçlı seyahat eden misafirlerimize şehrimizin misafirperverliğini en iyi şekilde yansıtacak vizyona sahip 4 yıldız standartlarına sahip bir tesistir. Otelimizde 2 Kral Dairesi, 10 adet Corner Suit, 1 adet engelli odası ve 66 adet Standart oda olmak üzere toplamda 79 oda bulunmaktadır. Odalarımız son teknoloji ile donatılmış olup rahatınız için gerekli bütün detaylar düşünülmüştür. Otelimiz lokasyon olarak şehir merkezinde olmakla beraber şehrimizde gezilebilecek tarihi mekanlar, alışveriş merkezleri ve KÜLTÜR YOLU’na yürüme mesafesindedir.

Safir Hotel Gaziantep

Safir Hotel Gaziantep Gaziantep / Güney Doğu Anadolu Toplantı Otelleri Bölgesi

İncelenme : 1022

Bölgenin kültürü ve tarihi ile İpek Yoluna entegre olmuş, modern mimarisi ve marka şehir Gaziantep'in konukseverliğini yaşatacağımız 4 yıldızlı SAFİR HOTEL, sizlere yörenin mistik havasını ve konukseverliğini çağdaş otelcilik anlayışı ve kalitesiyle yaşatmaya bekliyor.

Best Western Ravanda Hotel

Best Western Ravanda Hotel Gaziantep / Güney Doğu Anadolu Toplantı Otelleri Bölgesi

İncelenme : 1010

Güneydoğunun incisi Gazi şehrimiz Gaziantep'te değişen dünyanın değişen turizm ve konaklama beklentilerini öngörerek yerli ve yabancı rekabette her zaman örnek olmayı hedefleyen, öncü hizmetlerle bir adım önde olmayı başaran otelimizde yenilikler ve modern değişimler her geçen gün devam ediyor.

Holiday Inn Gaziantep

Holiday Inn Gaziantep Gaziantep / Güney Doğu Anadolu Toplantı Otelleri Bölgesi

İncelenme : 991

Holiday inn Gaziantep – Şehitkamil doğu ve batıyı bir araya getiren İpek Yolu üzerinde yer almaktadır. Otel modern alışveriş merkezlerine ve hastanelere oldukça yakın, Gaziantep Havalimanı yolunun ise hemen yanındadır. Araçlı misafirler için, 100 araçlık kapalı ve açık park alanı mevcuttur ve vale hizmeti bulunmaktadır. Gaziantep Kalesi ve Bakırcılar Çarşısı otele yalnızca 2,5 km uzaklıkta, Gaziantep Arkeoloji ve Bayazhan Şehir Müzesi ise otele yürüyüş mesafesindedir.

Dedeman Park Gaziantep

Dedeman Park Gaziantep Gaziantep / Güney Doğu Anadolu Toplantı Otelleri Bölgesi

İncelenme : 979

Dedeman Park Gaziantep, gurme gezilerin, tarihi keşiflerin, el sanatlarının ve iş hayatının kalbinin attığı kentlerden biri olan Gaziantep’in merkezindeki konumuyla kentin önemli toplantı, yeme & içme ve etkinlik merkezlerinden biri olurken konforu ön planda tutan bir adres. Dedeman kalitesini ve kültürünü yansıtan otel, sade ve rahat bir bakışla konfor odaklı bir deneyim sunarken misafirlerini geleneksel Dedeman misafirperverliğiyle ağırlıyor. Ulaşım ağlarına ve alışveriş merkezlerine yakınlığıyla dikkat çeken Dedeman Park Gaziantep, iki farklı kategoride toplam 125 oda ile hizmetinizde.

  • 1 
Whatsapp Canlı Destek İçin Tıklayınız