Rabat Resort Hotel

Rabat Resort Hotel Adıyaman / Güney Doğu Anadolu Toplantı Otelleri Bölgesi

İncelenme : 1286

2015 Yılında Hizmete Açılan Rabat Resort Hotel itina ve özenle donatılmış 45 Standart 5 Suit Odası olmak Üzere Toplam 50 Odası bulunmaktadır. Turizm, İş Toplantıları ve Kongre amaçlı Konaklamaları, Düğün için benzersiz kalite anlayışı ile hizmet vermekteyiz. Adıyaman Gölbaşı Karayolu 7. kilometresinde kurulu olan otelimizde öncelikli olarak Misafir Memnuniyetini ön planda tutmaktayız.

White Star Hotel

White Star Hotel Adıyaman / Güney Doğu Anadolu Toplantı Otelleri Bölgesi

İncelenme : 964

Tesisimiz şehir merkezinde olup Havaalanına 17 Km. mesafededir. Kültür ve Turizm Bakanlığı 4* işletme belgeli olup 65 standard oda,4 adet Suit ve 4 adet Family Room, 1 adet King Suit olmak üzere toplam 74 oda 158 pax kapasitelidir.

Arsames Hotel

Arsames Hotel Adıyaman / Güney Doğu Anadolu Toplantı Otelleri Bölgesi

İncelenme : 894

Mayıs 2011 Yılında Hizmete Açılan Hotel ARSAMES itina ve özenle donatılmış 45 Standart 5 Suit Odası olmak Üzere Toplam 50 Odası bulunmaktadır. Kültür Turizmi,İş Toplantıları ve Kongre amaçlı Konaklamalarınız için benzersiz kalite anlayışı ile hizmet vermekteyiz. Adıyaman Şehir Merkezinin Sessiz ve Huzur dolu Atatürk Bulvarı Üzerinde Kurulu olan otelimizde Öncelikli Olarak Misafir Memnuniyetini ön planda tutmaktayız. Teknolojinin yeni mimarisi ile dizayn edilmiş olup, Adıyaman'ın tarihi ve ticaret merkezinde yer almaktadır.

  • 1 
Whatsapp Canlı Destek İçin Tıklayınız