Amisos Hotels Atakum

Amisos Hotels Atakum Samsun / Karadeniz Toplantı Otelleri Bölgesi

İncelenme : 1187

2012 yılında faaliyete geçen AMİSOS HOTEL 300 kişilik yatak kapasitesi, A'la Carte Restaurant, Toplantı ve Konferans Salonları, Fitness Salonu, Türk Hamamı, açık ve kapalı Yüzme Havuzu, düğün, davet ve çeşitli organizasyonlarınız için hazırlanmış salonları ile ziyaretçilerinin konforu ve rahatı düşünülerek tasarlanmıştır.

Park Inn By Radisson Samsun

Park Inn By Radisson Samsun Samsun / Karadeniz Toplantı Otelleri Bölgesi

İncelenme : 1133

Bu nedenle, profesyonel misafirlerimiz için olağanüstü konferans tesisleri sağlıyoruz. Sıcak bir VIP alanı veya yüzlerce konuğu ağırlamak için yer arıyorsanız, 25 metrekare ile 120 metrekare arasındaki 6 farklı toplantı salonumuz çeşitli tercihleri karşılar. Toplantı salonumuz doğal güneş ışığı ile aydınlanır ve enerji veren bir toplantı atmosferi yaratır. Tüm oda rezervasyonları, yüksek hızlı internet, kağıt tahta, Barko ekranı, slayt makinesi, toplantı kiti ve kırtasiye malzemeleri içerir. Burada, üretken bir iş toplantısını, konferansı veya düşünebileceğiniz diğer bir etkinliği bir fırsata dönüştürürsünüz!

Anemon Samsun

Anemon Samsun Samsun / Karadeniz Toplantı Otelleri Bölgesi

İncelenme : 1094

Doğu Parkın yeşilliğine nazır, muhteşem Karadeniz manzaralı, merkezi konumda bulunan otel, şehir merkezine 5 dk, limana 5 km ve Serbest Bölge’ye sadece 5 dakika uzaklığındadır.

Grand Atakum Hotel

Grand Atakum Hotel Samsun / Karadeniz Toplantı Otelleri Bölgesi

İncelenme : 1081

Grand Atakum Hotel; beklentilerinizin siz söylemeden karşılık bulduğu, ayrıcalıkların ve farklılıkların Samsun'daki yeni adresi. Sunduğumuz farklı konaklama alternatifleriyle, alışılagelmiş çizgilerin ötesinde, gelişimci ve yenilikçi hizmet anlayışımızla, dolayısıyla duyarlı ve estetik yaklaşımlarımızla, değer kattığımız mekanlarımızda her detay sizin konfor ve memnuniyetinizi sağlamak için tasarlanmıştır.

Serra Samsun

Serra Samsun Samsun / Karadeniz Toplantı Otelleri Bölgesi

İncelenme : 1066

Serra Otel Samsun, turizm sektöründeki tecrübesi ve kaliteli hizmetini, uluslararası çağdaş otelcilik anlayışı ile Samsun'da 5 yıldızlı bir otelin gerektirdiği donanımda evinizi aratmayacak konfor ve huzurlu hizmeti bir arada sunmaktadır. Otelimiz her türlü istek ve ihtiyacınızı karşılamak üzere, içerisinde bulunan sosyal imkanlarıyla; konakladığınız süreyi özel zamanlara dönüştürebileceğiniz seçenekler sunmaktadır.

Hampton by Hilton Samsun

Hampton by Hilton Samsun Samsun / Karadeniz Toplantı Otelleri Bölgesi

İncelenme : 1033

Samsun Çarşamba Havalimanı'na oldukça yakın mesafede, modern mimarisi ve sunduğu dünya standartlarında konfor ile dikkat çeken Hampton by Hilton Samsun, Samsun Sanayi Bölgesi'ne ve şehrin eğlence noktalarına kolay ulaşım imkanı sunmaktadır.

Gloria Tibi Hotel

Gloria Tibi Hotel Samsun / Karadeniz Toplantı Otelleri Bölgesi

İncelenme : 922

Gloria Tibi Hotel; iş ve eğlence merkezlerinin tam kalbindedir Samsun'un kalbi İlkadım ilçesinde bulunan otelimizde; bir kaç dakika içerisinde Karadeniz’ in eşsiz sahilinde yürüyebilir, Samsun‘umuzun gözbebeği Atatürk Heykeline 5 dakikada uluşabilirsiniz. Alışveriş merkezleri ve marketler yürüme mesafelerindedir. Tüm semtlere giden otobüsler ​GLORİA TİBİ’ nin önünden geçmektedir. Meydan Tramvay istasyonu sadece 5 dakikalık yürüme mesafesindedir.

Konaks Otel

Konaks Otel Samsun / Karadeniz Toplantı Otelleri Bölgesi

İncelenme : 890

Konaks Otel Samsun'un en yeni ve gözde otelleri arasında yer almaktadır.Samsun-Atakum’da bulunan muhteşem konumu ve sahile 100 metre uzaklığı ile konaklayan misafirlerini kendisine hayran bırakmayı başarmıştır.

  • 1 
Whatsapp Canlı Destek İçin Tıklayınız