Tasigo Hotels Eskişehir

Tasigo Hotels Eskişehir Eskişehir / İç Anadolu Toplantı Otelleri Bölgesi

İncelenme : 1868

Tasigo Eskişehir’de Sizi; yeniliği, zarafeti, eğlenceyi, iş hayatını, yenilenmeyi, lezzetleri ve değerleri keşfe bekliyoruz. Seyahatte aradığınız konfor ve iş hayatında aradığınız profesyonellik, Tasigo Eskişehir’de buluştu. Geniş, konforlu ve şık odaları, 3.500 m² üzerinde kurulmuş benzersiz Aden Spa merkezi, balo, toplantı ve konferans salonları, lüks restoranlarıyla 5 yıldızlı Tasigo Eskişehir sizi ağırlamaya hazır.

Eskişehir Saffron Hotel

Eskişehir Saffron Hotel Eskişehir / İç Anadolu Toplantı Otelleri Bölgesi

İncelenme : 1311

Türkiye'nin en modern şehirlerinden Eskişehir'in en deneyimli ve modern otellerinden Saffron Hotel, 10 suit, 1 engelli odası, 68 standart oda olmak üzere toplam 79 oda ile hizmet veriyor. Şehirlerarası otobüs terminaline 5, havalimanına 15 dk uzaklıktaki Saffron Hotel, şehrin merkezinde yer alan konumuyla, güleryüzlü ve deneyimli personeliyle çok işi bir seçim.

Hotel Anemon Eskisehir

Hotel Anemon Eskisehir Eskişehir / İç Anadolu Toplantı Otelleri Bölgesi

İncelenme : 1282

Otelimizde; 1 presidential suit, 5 executive suit, 6 junior suit, 160 deluxe ve 2 bedensel engelli odası ile birlikte toplam 174 oda bulunmaktadır.

Dedepark Hotel Eskişehir

Dedepark Hotel Eskişehir Eskişehir / İç Anadolu Toplantı Otelleri Bölgesi

İncelenme : 1251

İş ve özel aktivitelerinizi yapacağınız en ideal consepttir. Her organizasyona uygun 10 kişiden 750 Kişiye kadar kapasiteli, size özel lüks resepsiyonların, özel toplantıların ve kongrelerin düzenlenebildiği. 4 ayrı toplantı salonu, size özel ofisiniz, son teknoloji ekipmanları, kablosuz internet olanağı, ve DEDEPARK HOTEL konukseverliği ile tüm isteklerinizin karşılığını bulabileceksiniz

Hilton Garden Inn Eskisehir

Hilton Garden Inn Eskisehir Eskişehir / İç Anadolu Toplantı Otelleri Bölgesi

İncelenme : 1216

Anadolu Üniversitesi, alışveriş merkezleri, eğlence yerleri ve restaurantların birkaç adım ötesinde bulunan bu çağdaş oteli keşfedin.

The Merlot Hotel

The Merlot Hotel Eskişehir / İç Anadolu Toplantı Otelleri Bölgesi

İncelenme : 1134

THE MERLOT BUSİNESS CENTER The Merlot Business Center değerli müşterilerine 3 adet son teknoloji ile donatılmış olan; Frig, Midas ve Ege salonları ile alternatif hizmetler sunar. Business Center tüm toplantı ve organizasyonlarınız için hazırlanmaktadır. The Merlot Hotel Business Center'ın içinde dahil olan Balo salonumuz her türlü toplantı ve organizasyonlarınızı yapabilecek teknoloji ve alt yapıya sahip olmakla birlikte, mimari olarak geniş ve ferah bir yapıya sahiptir

CAPELLA OTEL

CAPELLA OTEL Eskişehir / İç Anadolu Toplantı Otelleri Bölgesi

İncelenme : 996
  • 1 
Whatsapp Canlı Destek İçin Tıklayınız