Key Hotel

Key Hotel İzmir / Ege Toplantı Otelleri Bölgesi

İncelenme : 592
Swissôtel Büyük Efes İzmir

Swissôtel Büyük Efes İzmir İzmir / Ege Toplantı Otelleri Bölgesi

İncelenme : 1492

İzmir'in gözde bölgesi Alsancak'ta konumlanan Swissotel Büyük Efes, şık mimarisi, sunduğu olanaklar ve hizmet kalitesi ile öne çıkıyor.

Palm Wings Ephesus

Palm Wings Ephesus İzmir / Ege Toplantı Otelleri Bölgesi

İncelenme : 247

Palm Wings Ephesus Hotel, eşsiz bir tatil cenneti olmasının ötesinde, toplantı, kongre, seminer ve fuar organizasyonları için 10 kişiden 1000 kişiye kadar farklı konum ve kapasiteleri, teknik donanımı, akustiği, havalandırma sistemi, geniş ve rahat salonları, deneyimli kadrosu ile iş dünyasının özel ve ayrıcalıklı tercihi olma özelliğini taşıyor.

Beyond Hotel

Beyond Hotel İzmir / Ege Toplantı Otelleri Bölgesi

İncelenme : 589

Ege’nin incisi İzmir’in kalbi Alsancak’ta yer alan Beyond Hotel, hem iş hem turizm amaçlı seyahat eden misafirlere keyifli bir konaklama imkanı veriyor.

Ramada Encore İzmir

Ramada Encore İzmir İzmir / Ege Toplantı Otelleri Bölgesi

İncelenme : 421

İzmir’in yeni cazibe merkezi olan Balçova da alışveriş merkezlerine yürüyüş mesafesinde bulunan Ramada Encore İzmir, yeni fuar alanı ve havalimanı' na otoban bağlantısı ile kolay ulaşım sağlıyor.

Wyndham Grand İzmir Özdilek

Wyndham Grand İzmir Özdilek İzmir / Ege Toplantı Otelleri Bölgesi

İncelenme : 562

zmir Balçova’da hizmet veren Wyndham Grand İzmir Özdilek, muhteşem bir deniz ve doğa manzarasına sahip odalarda misafirlerini ağırlıyor. Tesis, sağladığı imkanlarla unutulmaz bir tatil yaşatıyor.

Ramada Plaza İzmir

Ramada Plaza İzmir İzmir / Ege Toplantı Otelleri Bölgesi

İncelenme : 461

Ramada Plaza İzmir, İzmir'in Basmane Mevkii'nde konumlanıyor. Tesis, güler yüzlü personeli ve hizmet anlayışı ile misafirlerine konforlu bir konaklama imkanı sunuyor.

Mövenpick Hotel İzmir‎

Mövenpick Hotel İzmir‎ İzmir / Ege Toplantı Otelleri Bölgesi

İncelenme : 801

Cumhuriyet Meydanı’nın yanında, İzmir Alsancak Mevkii’nde konumlanan Mövenpick Hotel İzmir, Ege Denizi manzaralı olup misafirlerin konforlarının ön planda tutulduğu odaları ile hizmet veriyor.

Ege Palas Business Hotel‎

Ege Palas Business Hotel‎ İzmir / Ege Toplantı Otelleri Bölgesi

İncelenme : 730

İzmir'’in eşsiz manzarasına hakim olan olan Ege Palas Business Hotel, misafirlerini şehrin merkezi noktası Alsancak’ta ağırlıyor.

Kaya İzmir Thermal & Convention

Kaya İzmir Thermal & Convention İzmir / Ege Toplantı Otelleri Bölgesi

İncelenme : 567

İzmir’de bulunan termal tesis, sunduğu hizmet ve olanaklarla misafirlerine huzurlu ve dinlendirici bir tatil atmosferi sunuyor.

  • 1 2