DoubleTree by Hilton Izmir

DoubleTree by Hilton Izmir İzmir / Ege Toplantı Otelleri Bölgesi

İncelenme : 829

DoubleTree by Hilton Izmir – Alsancak’ta tam donanımlı üç toplantı odası, sizi ve iş arkadaşlarınızı en iyi şekilde ağırlamayı hedefliyor. Odaların tamamı her türlü teknik ekipmana sahip olmakla birlikte catering menüleri ile de değişen ihtiyaçlarınıza da cevap vermeye hazır.

Euphoria Aegean Resort & Spa

Euphoria Aegean Resort & Spa İzmir / Ege Toplantı Otelleri Bölgesi

İncelenme : 740

Euphoria Aegean Resort And Thermal Hotel, Türkiye’nin ilk “Yavaş Şehir” unvanına sahip İzmir Seferihisar bölgesinde yer almaktadır. Bu şehir, korunmuş tarihi, kültürel yapıları, lüks yeşil alanları ile birlikte görkemli bir kıyı şeridine şahiptir. Euphoria Aegean Resort & SPA mükemmel bir konum ve inanılmaz bir sahil manzarasını birleştirerek misafirlerine huzurlu ve sakin bir tatil imkanı sunmaktadır.

Key Hotel

Key Hotel İzmir / Ege Toplantı Otelleri Bölgesi

İncelenme : 638

İsteğimiz, siz misafirlerimize İzmir’de hiç deneyimlemediğiniz kişisel hizmet, teknolojik donanım, modern atmosfer ve KEY'fi sunmak ve sizin KEY Hotel tecrübenizi mükemmel kılmak!

Swissôtel Büyük Efes İzmir

Swissôtel Büyük Efes İzmir İzmir / Ege Toplantı Otelleri Bölgesi

İncelenme : 1623

İzmir'in gözde bölgesi Alsancak'ta konumlanan Swissotel Büyük Efes, şık mimarisi, sunduğu olanaklar ve hizmet kalitesi ile öne çıkıyor.

Palm Wings Ephesus

Palm Wings Ephesus İzmir / Ege Toplantı Otelleri Bölgesi

İncelenme : 276

Palm Wings Ephesus Hotel, eşsiz bir tatil cenneti olmasının ötesinde, toplantı, kongre, seminer ve fuar organizasyonları için 10 kişiden 1000 kişiye kadar farklı konum ve kapasiteleri, teknik donanımı, akustiği, havalandırma sistemi, geniş ve rahat salonları, deneyimli kadrosu ile iş dünyasının özel ve ayrıcalıklı tercihi olma özelliğini taşıyor.

Beyond Hotel

Beyond Hotel İzmir / Ege Toplantı Otelleri Bölgesi

İncelenme : 634

Ege’nin incisi İzmir’in kalbi Alsancak’ta yer alan Beyond Hotel, hem iş hem turizm amaçlı seyahat eden misafirlere keyifli bir konaklama imkanı veriyor.

Ramada Encore by Wyndham İzmir

Ramada Encore by Wyndham İzmir İzmir / Ege Toplantı Otelleri Bölgesi

İncelenme : 458

İzmir’in yeni cazibe merkezi olan Balçova da alışveriş merkezlerine yürüyüş mesafesinde bulunan Ramada Encore İzmir, yeni fuar alanı ve havalimanı' na otoban bağlantısı ile kolay ulaşım sağlıyor.

Wyndham Grand İzmir Özdilek

Wyndham Grand İzmir Özdilek İzmir / Ege Toplantı Otelleri Bölgesi

İncelenme : 603

İzmir Balçova’da hizmet veren Wyndham Grand İzmir Özdilek, muhteşem bir deniz ve doğa manzarasına sahip odalarda misafirlerini ağırlıyor. Tesis, sağladığı imkanlarla unutulmaz bir tatil yaşatıyor.

Ramada Plaza İzmir

Ramada Plaza İzmir İzmir / Ege Toplantı Otelleri Bölgesi

İncelenme : 494

Ramada Plaza İzmir, İzmir'in Basmane Mevkii'nde konumlanıyor. Tesis, güler yüzlü personeli ve hizmet anlayışı ile misafirlerine konforlu bir konaklama imkanı sunuyor.

Mövenpick Hotel İzmir‎

Mövenpick Hotel İzmir‎ İzmir / Ege Toplantı Otelleri Bölgesi

İncelenme : 875

Cumhuriyet Meydanı’nın yanında, İzmir Alsancak Mevkii’nde konumlanan Mövenpick Hotel İzmir, Ege Denizi manzaralı olup misafirlerin konforlarının ön planda tutulduğu odaları ile hizmet veriyor.

Ege Palas Business Hotel‎

Ege Palas Business Hotel‎ İzmir / Ege Toplantı Otelleri Bölgesi

İncelenme : 801

İzmir'’in eşsiz manzarasına hakim olan olan Ege Palas Business Hotel, misafirlerini şehrin merkezi noktası Alsancak’ta ağırlıyor.

Hilton Garden Inn Izmir Bayraklı

Hilton Garden Inn Izmir Bayraklı İzmir / Ege Toplantı Otelleri Bölgesi

İncelenme : 587

Hilton Garden Inn Izmir Bayrakli, tamamı gün ışığı alan, son teknoloji ile donatılmış, ücretsiz yüksek hızlı internet erişiminin olduğu 3 toplantı salonu ile konforlu toplantı alternatifleri yaratıyor. Tamamı lobi katında bulunan salonların hemen yanında misafirlerin 24 saat ücretsiz erişiminde olan iş merkezi mevcut. Hilton Garden Inn Izmir Bayrakli, ücretsiz otopark ve vale hizmeti ile toplantı katılımcılarına zamanlarını verimli kullanma imkânı sunuyor.

Kaya İzmir Thermal & Convention

Kaya İzmir Thermal & Convention İzmir / Ege Toplantı Otelleri Bölgesi

İncelenme : 611

İzmir’de bulunan termal tesis, sunduğu hizmet ve olanaklarla misafirlerine huzurlu ve dinlendirici bir tatil atmosferi sunuyor.

  • 1 2