Adrina Termal Health Spa Hotel

Adrina Termal Health Spa Hotel Balıkesir / Marmara Toplantı Otelleri Bölgesi

İncelenme : 1911

Sağlık ve güzelliğin Kuzey Ege'deki tek adresi Adrina Termal Health&Spa Hotel; birbirinden farklı büyüklükteki 6 adet modern dekorlu toplantı salonlarıyla gelişmiş teknolojinin sağladığı kolaylıkları ve üstün hizmet anlayışını birleştirip eğitim ve motivasyon amaçlı iş toplantılarınıza ve banket organizasyonlarınıza da ev sahipliği yapıyor.

D Resort Murat Reis Ayvalık Hotel

D Resort Murat Reis Ayvalık Hotel Balıkesir / Marmara Toplantı Otelleri Bölgesi

İncelenme : 1793

Ege'nin İncisinde Kusursuz Organizasyonlar Murat Reis Ayvalık, üst düzey hizmet anlayışıyla toplantılarınızda ve özel kutlamalarınız için profesyonel ekibi ve açık hava ya da kapalı alan tercihinize göre konuklarınızı en iyi şekilde ağırlamanızı sağlayacak düzenlemeler için sizleri bekliyor.

Hattuşa Termal Otel

Hattuşa Termal Otel Balıkesir / Marmara Toplantı Otelleri Bölgesi

İncelenme : 1431

Şehrin bütün stresinden ve karmaşasından uzakta, mavi ile yeşilin tüm tonlarıyla; sevdiklerinizle birlikte huzur ve konfor içinde zaman geçirmeniz için, siz değerli misafirlerimize hizmet veren Kazdağları Otellerinden Hattuşa Vacation Thermal Club Kazdağları sizi bekliyor.

Ramada Resort by Wyndham Kazdağları Thermal & Hotel

Ramada Resort by Wyndham Kazdağları Thermal & Hotel Balıkesir / Marmara Toplantı Otelleri Bölgesi

İncelenme : 1420

Ramada Resort Kazdağları Thermal & Spa, havadaki oksijen bolluğu bakımından dünyada ikinci olan Kazdağlarının eteklerindedir ve Ege Denizine 2 km. mesafede yer almaktadır. 5 yıldızlı, Yeşil Yıldız ve Yeşil Anahtar sahibi tesisimiz; Kuzey Ege bölgesinin ilk ve tek uluslararası zincirine bağlı otelidir. Aynı zamanda Ramada Zincirinin dünyadaki ilk termal otelinde dağ-deniz-oksijen-termal'i bir arada bulabilirsiniz.

Ortunç Cunda Island

Ortunç Cunda Island Balıkesir / Marmara Toplantı Otelleri Bölgesi

İncelenme : 1310

Ortunç, etrafı çam ormanıyla çevrili eşsiz bir koyda şehir hayatının gürültü ve stresinden uzak, toplantılarınıza ev sahipliği yapıyor.

Mola Cunda Otel

Mola Cunda Otel Balıkesir / Marmara Toplantı Otelleri Bölgesi

İncelenme : 1093

Mola CUNDA HOTEL, bölge dokusuna uygun mimarisi, tamamen çevre dostu malzemelerle yapılan binası ve doğa dostu ısıtma/soğutma özellikleri ile farklılığını ortaya koyuyor.

  • 1 
Whatsapp Canlı Destek İçin Tıklayınız