Sheraton Bursa Hotel

Sheraton Bursa Hotel Bursa / Marmara Toplantı Otelleri Bölgesi

İncelenme : 1907

Unutulmaz etkinlikleriniz ve başarılı toplantılarınız için profesyonel ekip ile tüm detayları planlayarak ilham verici buluşmalarınıza ev sahipliği yapıyor.

Almira Hotel

Almira Hotel Bursa / Marmara Toplantı Otelleri Bölgesi

İncelenme : 1570

Almira Hotel Thermal Spa & Convention Center farklı boyut ve özelliklere sahip çok amaçlı toplantı salonları ile beklentilerinizin üzerinde bir hizmet vermektedir.

Hilton Bursa Convention Center And Spa 

Hilton Bursa Convention Center And Spa  Bursa / Marmara Toplantı Otelleri Bölgesi

İncelenme : 1531

Bursa şehir merkezi, iş ve alışveriş merkezleri ile tarihi Bursa mekanlarına kolay erişim imkanı sunan Hilton Bursa Convention & Spa, modern odaları ve benzersiz spa merkezi ile misafirlerini ağırlıyor.

Crowne Plaza Bursa Convention Center & Thermal Spa

Crowne Plaza Bursa Convention Center & Thermal Spa Bursa / Marmara Toplantı Otelleri Bölgesi

İncelenme : 1433

Crowne Plaza Bursa Convention Center & Thermal Spa tesisindeki birinci sınıf hizmetle kendinizi ünlüler gibi hissedeceksiniz Bursa şehrindeki popüler seçimlerimizden biri. Bursa'da merkezi bir konuma sahip Crowne Plaza Bursa Convention Center&Thermal Spa, eğlence, yiyecek ve içecek mekanlarıyla popüler olan Fatih Sultan Mehmet Bulvarı'na sadece 2 km mesafededir. Tesis 4,000 m²lik bir alanı kapsayan spa, açık yüzme havuzu ve uydu TV ile klima içeren zarif dekorlu odalar sunmaktadır.

Grand Yazıcı Uludağ Ski Hotel & Spa

Grand Yazıcı Uludağ Ski Hotel & Spa Bursa / Marmara Toplantı Otelleri Bölgesi

İncelenme : 1281

Grand Yazıcı Uludağ'ın Geniş fakat değişik kapasiteler hitap eden toplantı salonlarında butik hizmet anlayışını keşfedin.

Karinna Hotel Uludağ

Karinna Hotel Uludağ Bursa / Marmara Toplantı Otelleri Bölgesi

İncelenme : 1082

Karinna Hotel Convention & Spa bünyesinde Uludağ’ın en büyük kongre merkezi bulunmaktadır.

Holiday Inn Bursa

Holiday Inn Bursa Bursa / Marmara Toplantı Otelleri Bölgesi

İncelenme : 1081

Sanayi Bölgelerine yakınlığı sebebiyle şirketler tarafından sıklıkla tercih edilen bir etkinlik oteli. Uluslararası standartlardaki toplantı salonları, fuaye alanları ve restoranlarıyla etkinliklerinizde amaçladığınız kalitede bir hizmet sunuyor.

Divan Hotel Bursa

Divan Hotel Bursa Bursa / Marmara Toplantı Otelleri Bölgesi

İncelenme : 1039

Divan Bursa, hızla büyüyen modern şehrin ortasında, sunduğu konfor ve kolaylık kadar, Uludağ'ın alt yamaçlarında yer alan harika konumuyla da Bursa otelleri arasında öne çıkıyor.

Bof Hotel Uludağ Ski & Convention Resort

Bof Hotel Uludağ Ski & Convention Resort Bursa / Marmara Toplantı Otelleri Bölgesi

İncelenme : 1021

Etkinlik ve toplantı organizasyonları için çeşitli özellikleri ile birlikte toplantı salonlarını içinde bulunduran Bof Hotel Uludağ, son teknoloji görüntü ve ses sistemleri imkanlarıyla misafirlerimizin kaliteli bir şekilde ağırlanmasını sağlıyor.

Kervansaray Termal Convention & Spa

Kervansaray Termal Convention & Spa Bursa / Marmara Toplantı Otelleri Bölgesi

İncelenme : 1003

Kervansaray Termal Convention & Spa, kaliteli hizmet anlayışı ile konforlu bir oturma düzeni ve ayrıcalıklı ayrıcalıklarla kaliteli bir ortamda verimli, başarılı ve sorunsuz toplantılar ve sunumlar düzenlemek için gereken tüm ekipmanları içeren geniş bir hizmet yelpazesi sunmaktadır.

  • 1 
Whatsapp Canlı Destek İçin Tıklayınız