Limak Eurasia Luxury Hotel

Limak Eurasia Luxury Hotel İstanbul / Marmara Toplantı Otelleri Bölgesi

İncelenme : 791

İstanbul Anadolu yakasında konumlanan Limak Eurasia Luxury Hotel, hem iş hem de eğlence amaçlı konaklamalar için oldukça konforlu bir alternatif.

ISG Airport Hotel 

ISG Airport Hotel  İstanbul / Marmara Toplantı Otelleri Bölgesi

İncelenme : 466

ISG Airport Hotel, yoğun iş ve seyahat temposunu siz misafirlerimiz için daha konforlu ve zevkli hale getirmek fikrinden yola çıkarak hayata geçirilen bir projedir. Yoğun iş seyahatleri, kıtalararası yolculuklar, bu seyahatler arasında oluşan beklemeler siz misafirlerimizi çok yoruyor, biliyoruz.

Crowne Plaza İstanbul Asia

Crowne Plaza İstanbul Asia İstanbul / Marmara Toplantı Otelleri Bölgesi

İncelenme : 714

İstanbul Pendik’te yer alan Crowne Plaza Istanbul Asia, iş, ticaret ve alışveriş merkezlerine yakınlığı ile misafirlerine keyifli bir konaklama fırsatı sunuyor.

Mac Hotel Vazo Kule

Mac Hotel Vazo Kule İstanbul / Marmara Toplantı Otelleri Bölgesi

İncelenme : 484

MAC Hotel Vazo Kule, taleplerinize göre farklı oturma düzenlerinde hazırlanabilen toplantı salonları ve eksiksiz teknolojik donanımı ile size kişiselleştirilmiş ve ayrıcalıklı bir hizmet sunar.

Hilton Istanbul Kozyatağı

Hilton Istanbul Kozyatağı İstanbul / Marmara Toplantı Otelleri Bölgesi

İncelenme : 833

Dünya Seyahat Ödülleri'nde (World Travel Awards) "Türkiye’nin En İyi Şehir Oteli" seçilen Hilton İstanbul Kozyatağı, İstanbul'un Asya yakasındaki iş ve finans merkezinde yer almaktadır. Otel alışveriş merkezlerine, canlı bir kültür merkezi olan Kadıköy semtine ve çok sayıda mağaza, restoran ve kafenin bulunduğu Bağdat Caddesi'ne kısa bir sürüş mesafesindedir.

Sheraton Grand İstanbul Ataşehir Hotel

Sheraton Grand İstanbul Ataşehir Hotel İstanbul / Marmara Toplantı Otelleri Bölgesi

İncelenme : 978

İş ve alışveriş merkezlerine yakın bir konumda bulunan Sheraton Grand İstanbul Ataşehir, Ülker Sports Arena'ya 200 m, Palladium Alışveriş Merkezi'ne 1 km, Sabiha Gökçen Havalimanı'na ise 28 km mesafede konumlanıyor.

RHİSS HOTEL BOSTANCİ

RHİSS HOTEL BOSTANCİ İstanbul / Marmara Toplantı Otelleri Bölgesi

İncelenme : 191

Sayısız güzelliğin bulunduğu İstanbul asırlardır her milletten insanın merakla geldiği, ziyaret ettiği bir şehir halini almıştır. Doğunun mistik atmosferinin yanı sıra batının modern akımlarını bünyesinde harmanlayabilen ender şehirlerdendir, hatta belki de tek şehirdir. Tarih kokan binaları, onlarca görülesi sarayı, müzeleri, çarşılarıyla ziyaretçisini eskiye götürürken, çağın son trendlerini yakalayan alışveriş ve eğlence kültürüyle de bulunduğu bölgenin en ileri gelen şehridir.

Silence Istanbul Hotel & Convention Center 

Silence Istanbul Hotel & Convention Center  İstanbul / Marmara Toplantı Otelleri Bölgesi

İncelenme : 620

Silence Istanbul Hotel & Convention Center Dünyanın Turizm sektörünün ve seyahat endüstrisinin Oscarları olarak gösterilen “World Travel Awards 2015”ün sahiplerinden biri olma başarısını tekrar gösterdi.

  • 1 2