Limak Eurasia Luxury Hotel

Limak Eurasia Luxury Hotel İstanbul / Marmara Toplantı Otelleri Bölgesi

İncelenme : 1692

İstanbul Anadolu yakasında konumlanan Limak Eurasia Luxury Hotel, hem iş hem de eğlence amaçlı konaklamalar için oldukça konforlu bir alternatif.

Park Inn by Radisson Istanbul Asia Kavacik

Park Inn by Radisson Istanbul Asia Kavacik İstanbul / Marmara Toplantı Otelleri Bölgesi

İncelenme : 580

Dört toplantı salonu, fuaye ve balo salonu ile toplantı ve etkinlik tesislerimiz tüm özel ihtiyaçlarınız için mükemmel bir seçin. Olağanüstü tesislerin yanı sıra kendisini işine adamış Toplantı ve Etkinlik personelimiz etkinliğinizin öne çıkmasını sağlamak için ihtiyaç duyduğunuz her tür yardımı sunmak ve sorularınızı yanıtlamak için hazırdır. Tüm toplantı ve etkinlik salonları en yeni ses-görüntü teknolojisi ile tam olarak donatılmış olup ücretsiz yüksek hızlı kablosuz internet imkanı sunmaktadır. Yaratıcılık ve üretkenlik için ilham kaynağı olan mekanımızda, tüm katılımcılara hızlı ve zahmetsiz erişim imkanı sunmak için ücretsiz otopark hizmeti de mevcuttur. Başarınız bizim için önemli.

Bof Hotels Ceo Suites Ataşehir

Bof Hotels Ceo Suites Ataşehir İstanbul / Marmara Toplantı Otelleri Bölgesi

İncelenme : 832

Oditoryum; Convention Center’ımızın incisi Adenyum oditoryumun anfi düzeninde konuşma, seminer ve toplantılarınızı daha profesyonel sunumda yapabilirsiniz. Convention Center; Otelimiz bünyesindeki toplantı ve etkinlik salonları istediğiniz doğrultuda düzenlenebilir, misafirlerimiz geniş fuaye alanı, sigara içilebilen teraslar, kusursuz servis ve zengin coffee break sunumları eşliğinde toplantı salonlarından yararlanabilirler. Herbiri gün ışığı alan, yüksek teknolojiye sahip ses ve görüntü ekipmanlarıyla donatılmış, çevreye duyarlı olarak tasarlanmış farklı büyüklüklerdeki biri oditoryum olan 14 adet salonumuzda deneyimli ve dinamik operasyon ekibimizle sizleri ağırlamaktan mutluluk duyarız.

Byotell

Byotell İstanbul / Marmara Toplantı Otelleri Bölgesi

İncelenme : 65
Emirtimes Hotel Tuzla

Emirtimes Hotel Tuzla İstanbul / Marmara Toplantı Otelleri Bölgesi

İncelenme : 432

Emirtimes Hotel Istanbul İstanbul Anadolu yakasının gelişen bölgesi Tuzla'da Sabiha Gökçen Havalimanı'na 4 dakika Mesafede bulunmaktadır. İstanbul şehir merkezinin karmaşasından uzak, sakin ve huzurlu bir otel deneyimi sunan otel; aileler, grup konaklamaları, romantik haftasonları için idealdir.

ISG Airport Hotel 

ISG Airport Hotel  İstanbul / Marmara Toplantı Otelleri Bölgesi

İncelenme : 1151

ISG Airport Hotel, yoğun iş ve seyahat temposunu siz misafirlerimiz için daha konforlu ve zevkli hale getirmek fikrinden yola çıkarak hayata geçirilen bir projedir. Yoğun iş seyahatleri, kıtalararası yolculuklar, bu seyahatler arasında oluşan beklemeler siz misafirlerimizi çok yoruyor, biliyoruz.

Crowne Plaza İstanbul Asia

Crowne Plaza İstanbul Asia İstanbul / Marmara Toplantı Otelleri Bölgesi

İncelenme : 1492

İstanbul Pendik’te yer alan Crowne Plaza Istanbul Asia, iş, ticaret ve alışveriş merkezlerine yakınlığı ile misafirlerine keyifli bir konaklama fırsatı sunuyor.

Silence Istanbul Hotel & Convention Center 

Silence Istanbul Hotel & Convention Center  İstanbul / Marmara Toplantı Otelleri Bölgesi

İncelenme : 1492

Silence Istanbul Hotel & Convention Center Dünyanın Turizm sektörünün ve seyahat endüstrisinin Oscarları olarak gösterilen “World Travel Awards 2015”ün sahiplerinden biri olma başarısını tekrar gösterdi.

Mac Hotel Vazo Kule

Mac Hotel Vazo Kule İstanbul / Marmara Toplantı Otelleri Bölgesi

İncelenme : 1045

MAC Hotel Vazo Kule, taleplerinize göre farklı oturma düzenlerinde hazırlanabilen toplantı salonları ve eksiksiz teknolojik donanımı ile size kişiselleştirilmiş ve ayrıcalıklı bir hizmet sunar.

Hilton Istanbul Kozyatağı

Hilton Istanbul Kozyatağı İstanbul / Marmara Toplantı Otelleri Bölgesi

İncelenme : 1965

Dünya Seyahat Ödülleri'nde (World Travel Awards) "Türkiye’nin En İyi Şehir Oteli" seçilen Hilton İstanbul Kozyatağı, İstanbul'un Asya yakasındaki iş ve finans merkezinde yer almaktadır. Otel alışveriş merkezlerine, canlı bir kültür merkezi olan Kadıköy semtine ve çok sayıda mağaza, restoran ve kafenin bulunduğu Bağdat Caddesi'ne kısa bir sürüş mesafesindedir.

Whatsapp Canlı Destek İçin Tıklayınız