Amara Premier Palace Hotel

Amara Premier Palace Hotel Antalya / Akdeniz Toplantı Otelleri Bölgesi

İncelenme : 346

Misafirlerimiz için her detayın özenle tasarlandığı Premier Palace Otelin büyülü dünyasına adımınızı attığınız ilk andan itibaren kendinizi özel hissetmeniz için zerafet ,konfor ve eksiksiz hizmetin modern mimarisi ile süslenmiş PREMIER PALACE Akdeniz’in bütün renklerini size sunmaya hazır. Şehrin stresi ve günlük hayatın trafiğinden uzaklaşıp, kendinizi yeniden tanımlamak ve enerjinizi tazelemek için PREMIER PALACE ile tanışın

Kilikya Palace Göynük

Kilikya Palace Göynük Antalya / Akdeniz Toplantı Otelleri Bölgesi

İncelenme : 2127

Birçok şirket toplantısına ve kongreye ev sahipliği yapan tesisimizde toplantılarınız, kurumsal organizasyonlarını, düğün ve gala geceleriniz için özel olarak tasarlanmış beş farklı toplantı salonu ile hizmet vermekteyiz. Toplantı salonları için gerekli ekipmanlar sağlanmaktadır.

Zena Resort Hotel

Zena Resort Hotel Antalya / Akdeniz Toplantı Otelleri Bölgesi

İncelenme : 1171

Akdeniz güneşinin yaşam sevinci olup aktığı Kemer sahillerinin parlayan yıldızı, Zena Resort Hotel... Toroslardan süzülüp gelen doğanın denizle buluştuğu sahilin, Akdeniz ile binlerce yıllık dansına eşlik eden bir tatil beldesi...

ROYAL DIWA TEKIROVA RESORT

ROYAL DIWA TEKIROVA RESORT Antalya / Akdeniz Toplantı Otelleri Bölgesi

İncelenme : 1078

Donanımlı salonları ve beraberinde teknik ekipmanları toplantılar, eğitim seminerleri, tanıtımlar ve çeşitli organizasyonlarınız için hizmetinize sunulmaktadır.

Mirage Park Resort Hotel

Mirage Park Resort Hotel Antalya / Akdeniz Toplantı Otelleri Bölgesi

İncelenme : 1619

Mirage Park Resort konferans salonları, çağdaş otelcilik anlayışı ile günümüzün gereksinimlerine uygun en modern teknoloji ve donanımlarla, her tür organizasyonun yapılabileceği 14 adet toplantı ve konferans salonunu sizlerin kullanımına sunuyor. Mirage Park Resort, üstün kaliteli hizmetini sahip olduğu eşsiz doğal güzelliklerle harmanlayan, küçük çaptaki organizasyonlardan konferans ve bayii toplantılarına kadar her türlü etkinliğe alternatif mekanlar yaratan ve her an çözüm üretebilen yaratıcı ekibi ve donanımı ile profesyonel buluşmaların vazgeçilmez adresidir.

Corendon Playa Kemer

Corendon Playa Kemer Antalya / Akdeniz Toplantı Otelleri Bölgesi

İncelenme : 969

Açık veya kapalı yüzme havuzuna, yada Akdenizin masmavi sularına serinletici bir dalış yapabilir, egzotik bir masajla rahatlamanın tadına varabilirsiniz. Türk Hamamı, Sauna ve Güzellik Merkezi ile kendinizi şımartabilir, Barbekü ve İtalyan mutfağından eşsiz lezzetleri A’La Carte Restaurantlarımız da tadabilirsiniz. Tesisin iskelesi ve kumsalında bulunan Pavilionlarda Size özel hizmetin tadını çıkarın.

Crystal De luxe Resort Hotel

Crystal De luxe Resort Hotel Antalya / Akdeniz Toplantı Otelleri Bölgesi

İncelenme : 916

Farklı sıcak mimarisi ile ön plana çıkan otelimiz, sahilinde 50 m uzunluğunda çakıllı berrak denizi ve mavi bayraklı özel plajı, toplamda 1150 m² alana sahip çeşitli büyüklükte havuzları ve aquaparkı ile özellikle çocuklu aileler için adeta bir tatil cennetidir. 16.000 m² alanda, 8.000 m² otel binası ve 8.000 m² otel bahçesi olarak, 6 katlı otel binası şeklinde yerleşen tesisimizde toplam 356 oda bulunmaktadır.

PGS Rose Residence Beach Hotel

PGS Rose Residence Beach Hotel Antalya / Akdeniz Toplantı Otelleri Bölgesi

İncelenme : 1687

Rose Residence Beach Otel 2004 yılında yapılmış, 2008 yılında yenilenmiştir. 2012 Kış döneminde otel kış renovasyonu geçirmiştir. Otel tek ana binadan oluşmaktadır.

Whatsapp Canlı Destek İçin Tıklayınız