Crystal De luxe Resort Hotel

Crystal De luxe Resort Hotel Antalya / Akdeniz Toplantı Otelleri Bölgesi

İncelenme : 372

Farklı sıcak mimarisi ile ön plana çıkan otelimiz, sahilinde 50 m uzunluğunda çakıllı berrak denizi ve mavi bayraklı özel plajı, toplamda 1150 m² alana sahip çeşitli büyüklükte havuzları ve aquaparkı ile özellikle çocuklu aileler için adeta bir tatil cennetidir. 16.000 m² alanda, 8.000 m² otel binası ve 8.000 m² otel bahçesi olarak, 6 katlı otel binası şeklinde yerleşen tesisimizde toplam 356 oda bulunmaktadır.

PGS Rose Residence Beach Hotel

PGS Rose Residence Beach Hotel Antalya / Akdeniz Toplantı Otelleri Bölgesi

İncelenme : 830

Rose Residence Beach Otel 2004 yılında yapılmış, 2008 yılında yenilenmiştir. 2012 Kış döneminde otel kış renovasyonu geçirmiştir. Otel tek ana binadan oluşmaktadır.

Crystal Flora Beach Resort Hotel

Crystal Flora Beach Resort Hotel Antalya / Akdeniz Toplantı Otelleri Bölgesi

İncelenme : 340

Farklı sıcak mimarisi ile ön plana çıkan tesisimiz, sahilinde 900 m uzunluğunda ince çakıl ve kum karışık özel plajı, toplamda 1044 m² alana sahip çeşitli büyüklükte havuzları ve aquaparkı ile özellikle çocuklu aileler için adeta bir tatil cennetidir. 53.000 m² alanda, 35.000 m² tesis alanı ve 18.000 m² tesis bahçesi olarak, 3 katlı bungalowlar şeklinde yerleşen tesisimizde toplam 521 oda bulunmaktadır.

Orange County Resort Hotel Kemer

Orange County Resort Hotel Kemer Antalya / Akdeniz Toplantı Otelleri Bölgesi

İncelenme : 600

16. Yüzyıl Hollanda mimarisine göre dizayn edilen kusursuz mimarisiyle Orange County Resort Hotel Kemer, Toros Dağları’nın muhteşem görüntüsü ve masmavi Akdeniz ile yakaladığı mükemmel uyum ile sizleri büyülü bir atmosfere, Akdenizdeki Amsterdam’a davet ediyor. Otelimizin Lobby’sinde kendinizi Amsterdam Centraal’da gibi hissedecek, ünlü birahanenin de bulunduğu kanalın hemen yanında yer alan Amsterdam şehrinin geleneksel evlerinde kalırken, göreceğiniz küçük mimari detaylar sizi hayrete düşürecektir.