Rixos Sungate

Rixos Sungate Antalya / Akdeniz Toplantı Otelleri Bölgesi

İncelenme : 2772

Antalya, Beldibi'nde 250 bin metrekare alana kurulu olan Rixos Sungate, hayallerinizin ötesinde bir tatil dünyası. Rixos Sungate, Akdeniz'in maviliği ile Toros Dağları'nın yeşilliğini buluştururken konuklarına benzersiz bir konforu da sunuyor.

Kilikya Palace Göynük

Kilikya Palace Göynük Antalya / Akdeniz Toplantı Otelleri Bölgesi

İncelenme : 2389

Birçok şirket toplantısına ve kongreye ev sahipliği yapan tesisimizde toplantılarınız, kurumsal organizasyonlarını, düğün ve gala geceleriniz için özel olarak tasarlanmış beş farklı toplantı salonu ile hizmet vermekteyiz. Toplantı salonları için gerekli ekipmanlar sağlanmaktadır.

Mirage Park Resort Hotel

Mirage Park Resort Hotel Antalya / Akdeniz Toplantı Otelleri Bölgesi

İncelenme : 1904

Mirage Park Resort konferans salonları, çağdaş otelcilik anlayışı ile günümüzün gereksinimlerine uygun en modern teknoloji ve donanımlarla, her tür organizasyonun yapılabileceği 14 adet toplantı ve konferans salonunu sizlerin kullanımına sunuyor. Mirage Park Resort, üstün kaliteli hizmetini sahip olduğu eşsiz doğal güzelliklerle harmanlayan, küçük çaptaki organizasyonlardan konferans ve bayii toplantılarına kadar her türlü etkinliğe alternatif mekanlar yaratan ve her an çözüm üretebilen yaratıcı ekibi ve donanımı ile profesyonel buluşmaların vazgeçilmez adresidir.

PGS Rose Residence Beach Hotel

PGS Rose Residence Beach Hotel Antalya / Akdeniz Toplantı Otelleri Bölgesi

İncelenme : 1843

Rose Residence Beach Otel 2004 yılında yapılmış, 2008 yılında yenilenmiştir. 2012 Kış döneminde otel kış renovasyonu geçirmiştir. Otel tek ana binadan oluşmaktadır.

Orange County Resort Hotel Kemer

Orange County Resort Hotel Kemer Antalya / Akdeniz Toplantı Otelleri Bölgesi

İncelenme : 1396

16. Yüzyıl Hollanda mimarisine göre dizayn edilen kusursuz mimarisiyle Orange County Resort Hotel Kemer, Toros Dağları’nın muhteşem görüntüsü ve masmavi Akdeniz ile yakaladığı mükemmel uyum ile sizleri büyülü bir atmosfere, Akdenizdeki Amsterdam’a davet ediyor. Otelimizin Lobby’sinde kendinizi Amsterdam Centraal’da gibi hissedecek, ünlü birahanenin de bulunduğu kanalın hemen yanında yer alan Amsterdam şehrinin geleneksel evlerinde kalırken, göreceğiniz küçük mimari detaylar sizi hayrete düşürecektir.

Zena Resort Hotel

Zena Resort Hotel Antalya / Akdeniz Toplantı Otelleri Bölgesi

İncelenme : 1329

Akdeniz güneşinin yaşam sevinci olup aktığı Kemer sahillerinin parlayan yıldızı, Zena Resort Hotel... Toroslardan süzülüp gelen doğanın denizle buluştuğu sahilin, Akdeniz ile binlerce yıllık dansına eşlik eden bir tatil beldesi...

ROYAL DIWA TEKIROVA RESORT

ROYAL DIWA TEKIROVA RESORT Antalya / Akdeniz Toplantı Otelleri Bölgesi

İncelenme : 1261

Donanımlı salonları ve beraberinde teknik ekipmanları toplantılar, eğitim seminerleri, tanıtımlar ve çeşitli organizasyonlarınız için hizmetinize sunulmaktadır.

Rixos Premium Hotel Tekirova

Rixos Premium Hotel Tekirova Antalya / Akdeniz Toplantı Otelleri Bölgesi

İncelenme : 1249

Rixos Premium Tekirova; mavi ile yeşili, tarih ile kültürü, kalite ile lüksü bir arada yaşayacağınız muhteşem bir tatil sunuyor. Toplam 186 bin metrekare alana kurulu olan Rixos Premium Tekirova, hafızanızda yer edecek tesisleri ve hizmeti ile sizi çağırıyor.

Corendon Playa Kemer

Corendon Playa Kemer Antalya / Akdeniz Toplantı Otelleri Bölgesi

İncelenme : 1189

Açık veya kapalı yüzme havuzuna, yada Akdenizin masmavi sularına serinletici bir dalış yapabilir, egzotik bir masajla rahatlamanın tadına varabilirsiniz. Türk Hamamı, Sauna ve Güzellik Merkezi ile kendinizi şımartabilir, Barbekü ve İtalyan mutfağından eşsiz lezzetleri A’La Carte Restaurantlarımız da tadabilirsiniz. Tesisin iskelesi ve kumsalında bulunan Pavilionlarda Size özel hizmetin tadını çıkarın.

Baia Salima Kemer

Baia Salima Kemer Antalya / Akdeniz Toplantı Otelleri Bölgesi

İncelenme : 1130

Tesis içerisinde yer alan 220 kişilik Konferans Salonumuz mevcut ekipmanları ile organizasyonlarınız için kullanımınıza sunulmaktadır. Organizasyonlarınız için çeşitli menü ve coffee break alternatiflerimiz bulunmakla beraber, talepleriniz doğrultusunda farklı menüler oluşturulmaktadır.

Crystal De luxe Resort Hotel

Crystal De luxe Resort Hotel Antalya / Akdeniz Toplantı Otelleri Bölgesi

İncelenme : 1072

Farklı sıcak mimarisi ile ön plana çıkan otelimiz, sahilinde 50 m uzunluğunda çakıllı berrak denizi ve mavi bayraklı özel plajı, toplamda 1150 m² alana sahip çeşitli büyüklükte havuzları ve aquaparkı ile özellikle çocuklu aileler için adeta bir tatil cennetidir. 16.000 m² alanda, 8.000 m² otel binası ve 8.000 m² otel bahçesi olarak, 6 katlı otel binası şeklinde yerleşen tesisimizde toplam 356 oda bulunmaktadır.

Whatsapp Canlı Destek İçin Tıklayınız