AYDINBEY GOLD DREAMS

AYDINBEY GOLD DREAMS Antalya / Akdeniz Toplantı Otelleri Bölgesi

İncelenme : 393

Alanya toplantı otelleri ve Alanya toplantı salonları. Bütün standart odaları deniz görecek şekilde inşa edilmiş olan otelin açık ve kapalı yüzme havuzu mevcut. Tesis, sağlıklı ve eğlenceli bir tatil için gerekli tüm aktiviteleri gerçekleştirme imkanı sunuyor.

Dizalya Palm Garden Hotel

Dizalya Palm Garden Hotel Antalya / Akdeniz Toplantı Otelleri Bölgesi

İncelenme : 1017

Alanya toplantı otelleri ve Alanya toplantı salonları. Konaklı ilçesine çok yakın olarak direk deniz kenarında 1999 yılında faaliyete geçen tesisimiz Club Hotel Dizalya Antalya havalimanına 120 km, Gazipaşa havalimanına 45 km, Alanya şehir merkezine 12 km ve Konaklı ilçe merkezine ise sadece 2 km mesafede yer almaktadır. Muhteşem bir bahçe içerisine kurulmuş olan tesisimiz kendine ait plajı ile misafirlerine mavi ile yeşilin sonsuzluğunda bir cennette unutulmaz tatil fırsatı sunmaktadır.

Goldcity Hotel

Goldcity Hotel Antalya / Akdeniz Toplantı Otelleri Bölgesi

İncelenme : 409

Alanya toplantı otelleri ve Alanya toplantı salonları. Eşsiz Akdeniz manzarasına sahip bir tepede yer alan Gold City Tourism Complex, denize 2 km mesafedeki özel plajı ve lüks olanakları ile hayalinizdeki tatili gerçeğe dönüştürüyor.

Asia Beach Resort & Spa Hotel 

Asia Beach Resort & Spa Hotel  Antalya / Akdeniz Toplantı Otelleri Bölgesi

İncelenme : 1022

Alanya toplantı otelleri ve Alanya toplantı salonları. Otelimiz Akdeniz'in incisi Alanya şehir merkezinde denize sıfır olarak kurulmuştur. Muhteşem deniz ve dağ manzarasıyla birlikte , Alanya'nın eşsiz kale manzarasını sizlere sunuyoruz. Otelimize ait özel plajımız ve iskelemiz bulunmaktadır. Özel ve ayrıcalıklı bir tatil geçirebileceğiniz otelimizde sınırsız konfor, aktivite, eğlence sunuyor ve dinlenmenizi sağlıyoruz. Akdeniz'in muhteşem günbatımı eşliğinde huzurlu bir tatil sizleri bekliyor.

Sun Star Resort Hotel

Sun Star Resort Hotel Antalya / Akdeniz Toplantı Otelleri Bölgesi

İncelenme : 961

Alanya toplantı otelleri ve Alanya toplantı salonları. Otelimiz tüm gruplarda ulusal ve uluslararası toplantılar düzenleyebileceğiniz 1 adet 300 kişilik tam Donanımlı ve 2 adet 100 kişilik tam donanımlı 3 adet toplantı salonuyla, siz değerli misafirlerimize hizmet vermektedir.

Xafira Deluxe Resort Hotel

Xafira Deluxe Resort Hotel Antalya / Akdeniz Toplantı Otelleri Bölgesi

İncelenme : 513

Alanya toplantı otelleri ve Alanya toplantı salonları. Saray gibi bir mimariye sahip olan otelimizde açık ve kapalı yüzme havuzları, onlarca su kaydırağı, tenis kortu, hamam, sauna, spa merkezi ve oyun alanı gibi onlarca olanak vardır.

Kırbıyık Resort Hotel

Kırbıyık Resort Hotel Antalya / Akdeniz Toplantı Otelleri Bölgesi

İncelenme : 1043

Alanya toplantı otelleri ve Alanya toplantı salonları. Dinler Hotels – Alanya, muhteşem Akdeniz ve Toros Dağları manzaralı odalarında misafirlerin ihtiyaç duyabileceği tüm detaylar ile konuklarına kaliteli hizmet ve konfor sunmaktadır.

Whatsapp Canlı Destek İçin Tıklayınız