Rubi Platinum Spa Resort & Suites

Rubi Platinum Spa Resort & Suites Antalya / Akdeniz Toplantı Otelleri Bölgesi

İncelenme : 1113

Alanya toplantı otelleri ve Alanya toplantı salonları. Akdeniz’in misafirperverliğini, tüm renklerini, pozitif enerjisini ve gastronomi kültürünü, platinum her şey dahil hizmet anlayışını, üstün konfor standartları ve zarif mimarisi ile birleştiren Rubi Platinum,misafirlerini Akdeniz’in Beyaz Sarayında ağırlıyor.

Wome Deluxe Hotel

Wome Deluxe Hotel Antalya / Akdeniz Toplantı Otelleri Bölgesi

İncelenme : 977

Alanya toplantı otelleri ve Alanya toplantı salonları. Farklı sayı ve nitelikteki gruplar için alternatif seçenekler sunan Konferans Merkezi, deneyimli ekibi ve profesyonel hizmet anlayışıyla; seminer, toplantı, VIP davetler ve düğün organizasyonlarında hizmet vermek üzere tasarlandı.

Dizalya Palm Garden Hotel

Dizalya Palm Garden Hotel Antalya / Akdeniz Toplantı Otelleri Bölgesi

İncelenme : 497

Alanya toplantı otelleri ve Alanya toplantı salonları. Konaklı ilçesine çok yakın olarak direk deniz kenarında 1999 yılında faaliyete geçen tesisimiz Club Hotel Dizalya Antalya havalimanına 120 km, Gazipaşa havalimanına 45 km, Alanya şehir merkezine 12 km ve Konaklı ilçe merkezine ise sadece 2 km mesafede yer almaktadır. Muhteşem bir bahçe içerisine kurulmuş olan tesisimiz kendine ait plajı ile misafirlerine mavi ile yeşilin sonsuzluğunda bir cennette unutulmaz tatil fırsatı sunmaktadır.

Alaiye Resort & Spa Hotel

Alaiye Resort & Spa Hotel Antalya / Akdeniz Toplantı Otelleri Bölgesi

İncelenme : 637

Alanya toplantı otelleri ve Alanya toplantı salonları. Otel, tüm ailenizle birlikte geçirebileceğiniz mutlu ve huzurlu bir tatil sunarken hizmet kalitesiyle de öne çıkıyor.

Asia Beach Resort & Spa Hotel 

Asia Beach Resort & Spa Hotel  Antalya / Akdeniz Toplantı Otelleri Bölgesi

İncelenme : 508

Alanya toplantı otelleri ve Alanya toplantı salonları. Otelimiz Akdeniz'in incisi Alanya şehir merkezinde denize sıfır olarak kurulmuştur. Muhteşem deniz ve dağ manzarasıyla birlikte , Alanya'nın eşsiz kale manzarasını sizlere sunuyoruz. Otelimize ait özel plajımız ve iskelemiz bulunmaktadır. Özel ve ayrıcalıklı bir tatil geçirebileceğiniz otelimizde sınırsız konfor, aktivite, eğlence sunuyor ve dinlenmenizi sağlıyoruz. Akdeniz'in muhteşem günbatımı eşliğinde huzurlu bir tatil sizleri bekliyor.

Sun Star Resort Hotel

Sun Star Resort Hotel Antalya / Akdeniz Toplantı Otelleri Bölgesi

İncelenme : 482

Alanya toplantı otelleri ve Alanya toplantı salonları. Otelimiz tüm gruplarda ulusal ve uluslararası toplantılar düzenleyebileceğiniz 1 adet 300 kişilik tam Donanımlı ve 2 adet 100 kişilik tam donanımlı 3 adet toplantı salonuyla, siz değerli misafirlerimize hizmet vermektedir.

Dinler Hotels Alanya

Dinler Hotels Alanya Antalya / Akdeniz Toplantı Otelleri Bölgesi

İncelenme : 451

Alanya toplantı otelleri ve Alanya toplantı salonları. Dinler Hotels – Alanya, muhteşem Akdeniz ve Toros Dağları manzaralı odalarında misafirlerin ihtiyaç duyabileceği tüm detaylar ile konuklarına kaliteli hizmet ve konfor sunmaktadır.

Galeri Resort Hotel

Galeri Resort Hotel Antalya / Akdeniz Toplantı Otelleri Bölgesi

İncelenme : 465

Alanya toplantı otelleri ve Alanya toplantı salonları.

Senza The Inn Resort Spa

Senza The Inn Resort Spa Antalya / Akdeniz Toplantı Otelleri Bölgesi

İncelenme : 507

Alanya toplantı otelleri ve Alanya toplantı salonları. Güzelliğin, ihtişamının, mavinin sonsuzluğuyla buluştuğu özgün mimarisiyle The Inn Resort Hotel, sizleri her anını keyifle geçireceğiniz muhteşem bir tatile davet ediyor.

Orange County Resort Hotel

Orange County Resort Hotel Antalya / Akdeniz Toplantı Otelleri Bölgesi

İncelenme : 494

Alanya toplantı otelleri ve Alanya toplantı salonları. Toplamda 1200 m2’lik alanı ve 4 adet toplantı salonuyla birlikte, ihtiyacınıza göre ayarlanabilen oturma düzeni ve ileri teknoloji ekipmanları sayesinde başarılı bir organizasyon için ihtiyacınız olan her şeyi Orange County Alanya’da bulabilirsiniz.

Özkaymak İncekum Hotel

Özkaymak İncekum Hotel Antalya / Akdeniz Toplantı Otelleri Bölgesi

İncelenme : 481

Alanya toplantı otelleri ve Alanya toplantı salonları. Alanya'nın ünlü İncekum Sahili'nde bulunan tesis, misafirlerini kendine özel koyunda doğal ve samimi bir atmosferde ağırlıyor.

Vikingen Infinity Resort & Spa Hotel

Vikingen Infinity Resort & Spa Hotel Antalya / Akdeniz Toplantı Otelleri Bölgesi

İncelenme : 671

Alanya toplantı otelleri ve Alanya toplantı salonları. Mavinin düşsel sonsuzluğunda unutulmaz anılara dönüşecek an’lara yolculuk başlıyor. Bölgenin yeni gözdesi Vikingen Infinity Resort&Spa sıradışı mimarisiyle misafirlerine “İlk görüşte mutluluk” sunuyor.

White City Resort Hotel

White City Resort Hotel Antalya / Akdeniz Toplantı Otelleri Bölgesi

İncelenme : 449

Alanya toplantı otelleri ve Alanya toplantı salonları. Eğlence, wellnes-bakım ve mükemmel tatlar deneyimleyeceğiniz, akdenizin kalbi Alanya'da 5 yıldızlı butik bir tatil keyfi. Tatilinizin tadını White City tecrübesi ve konforuyla yaşamaya hazır olun. Yüksek kalite standartlarında tatili uygun fiyatlarda yaşama deneyimi , White City deneyimi sizi bekliyor..

Granada Luxury Resort & Spa

Granada Luxury Resort & Spa Antalya / Akdeniz Toplantı Otelleri Bölgesi

İncelenme : 613

Alanya toplantı otelleri ve Alanya toplantı salonları. Eşsiz güzellikler ve ayrıcalıklar ile dolu Türkiye'mizin Turizm başkenti olmaya hak kazanmış Antalya ilinin en büyük, en modern ilçesi Alanya'nın Okurcalar beldesi Alara Turizm Merkezindeyiz. Antalya havalimanına 90km, Alanya şehir merkezine 30km, Side Antik Kentine 30km mesafede konumlandık. Göz kamaştıran muhteşem mimarisi ile GRANADA, denize sıfır konumda, eşi benzeri olmayan bir iskele ile sizleri kucaklıyor.

  • 1 2 3