Rubi Platinum Spa Resort & Suites

Rubi Platinum Spa Resort & Suites Antalya / Akdeniz Toplantı Otelleri Bölgesi

İncelenme : 1397

Alanya toplantı otelleri ve Alanya toplantı salonları. Akdeniz’in misafirperverliğini, tüm renklerini, pozitif enerjisini ve gastronomi kültürünü, platinum her şey dahil hizmet anlayışını, üstün konfor standartları ve zarif mimarisi ile birleştiren Rubi Platinum,misafirlerini Akdeniz’in Beyaz Sarayında ağırlıyor.

AYDINBEY GOLD DREAMS

AYDINBEY GOLD DREAMS Antalya / Akdeniz Toplantı Otelleri Bölgesi

İncelenme : 21

Alanya toplantı otelleri ve Alanya toplantı salonları. Bütün standart odaları deniz görecek şekilde inşa edilmiş olan otelin açık ve kapalı yüzme havuzu mevcut. Tesis, sağlıklı ve eğlenceli bir tatil için gerekli tüm aktiviteleri gerçekleştirme imkanı sunuyor.

Wome Deluxe Hotel

Wome Deluxe Hotel Antalya / Akdeniz Toplantı Otelleri Bölgesi

İncelenme : 1226

Alanya toplantı otelleri ve Alanya toplantı salonları. Farklı sayı ve nitelikteki gruplar için alternatif seçenekler sunan Konferans Merkezi, deneyimli ekibi ve profesyonel hizmet anlayışıyla; seminer, toplantı, VIP davetler ve düğün organizasyonlarında hizmet vermek üzere tasarlandı.

Armas Prestige Hotel

Armas Prestige Hotel Antalya / Akdeniz Toplantı Otelleri Bölgesi

İncelenme : 26

Alanya toplantı otelleri ve Alanya toplantı salonları.

Dizalya Palm Garden Hotel

Dizalya Palm Garden Hotel Antalya / Akdeniz Toplantı Otelleri Bölgesi

İncelenme : 647

Alanya toplantı otelleri ve Alanya toplantı salonları. Konaklı ilçesine çok yakın olarak direk deniz kenarında 1999 yılında faaliyete geçen tesisimiz Club Hotel Dizalya Antalya havalimanına 120 km, Gazipaşa havalimanına 45 km, Alanya şehir merkezine 12 km ve Konaklı ilçe merkezine ise sadece 2 km mesafede yer almaktadır. Muhteşem bir bahçe içerisine kurulmuş olan tesisimiz kendine ait plajı ile misafirlerine mavi ile yeşilin sonsuzluğunda bir cennette unutulmaz tatil fırsatı sunmaktadır.

Alaiye Resort & Spa Hotel

Alaiye Resort & Spa Hotel Antalya / Akdeniz Toplantı Otelleri Bölgesi

İncelenme : 860

Alanya toplantı otelleri ve Alanya toplantı salonları. Otel, tüm ailenizle birlikte geçirebileceğiniz mutlu ve huzurlu bir tatil sunarken hizmet kalitesiyle de öne çıkıyor.

Asia Beach Resort & Spa Hotel 

Asia Beach Resort & Spa Hotel  Antalya / Akdeniz Toplantı Otelleri Bölgesi

İncelenme : 660

Alanya toplantı otelleri ve Alanya toplantı salonları. Otelimiz Akdeniz'in incisi Alanya şehir merkezinde denize sıfır olarak kurulmuştur. Muhteşem deniz ve dağ manzarasıyla birlikte , Alanya'nın eşsiz kale manzarasını sizlere sunuyoruz. Otelimize ait özel plajımız ve iskelemiz bulunmaktadır. Özel ve ayrıcalıklı bir tatil geçirebileceğiniz otelimizde sınırsız konfor, aktivite, eğlence sunuyor ve dinlenmenizi sağlıyoruz. Akdeniz'in muhteşem günbatımı eşliğinde huzurlu bir tatil sizleri bekliyor.

Sun Star Resort Hotel

Sun Star Resort Hotel Antalya / Akdeniz Toplantı Otelleri Bölgesi

İncelenme : 641

Alanya toplantı otelleri ve Alanya toplantı salonları. Otelimiz tüm gruplarda ulusal ve uluslararası toplantılar düzenleyebileceğiniz 1 adet 300 kişilik tam Donanımlı ve 2 adet 100 kişilik tam donanımlı 3 adet toplantı salonuyla, siz değerli misafirlerimize hizmet vermektedir.

Dinler Hotels Alanya

Dinler Hotels Alanya Antalya / Akdeniz Toplantı Otelleri Bölgesi

İncelenme : 572

Alanya toplantı otelleri ve Alanya toplantı salonları. Dinler Hotels – Alanya, muhteşem Akdeniz ve Toros Dağları manzaralı odalarında misafirlerin ihtiyaç duyabileceği tüm detaylar ile konuklarına kaliteli hizmet ve konfor sunmaktadır.

Xafira Deluxe Resort Hotel

Xafira Deluxe Resort Hotel Antalya / Akdeniz Toplantı Otelleri Bölgesi

İncelenme : 96

Alanya toplantı otelleri ve Alanya toplantı salonları. Saray gibi bir mimariye sahip olan otelimizde açık ve kapalı yüzme havuzları, onlarca su kaydırağı, tenis kortu, hamam, sauna, spa merkezi ve oyun alanı gibi onlarca olanak vardır.

Selene Beach Spa Hotel

Selene Beach Spa Hotel Antalya / Akdeniz Toplantı Otelleri Bölgesi

İncelenme : 33

Alanya toplantı otelleri ve Alanya toplantı salonları. Özel ve ayrıcalıklı tatilin adresi Numa Beach & SPA Hotel eşsiz mimarisi ile Alanya Türkler'de hizmet vermektedir. Antalya Havalimanına 105 km, Alanya - Gazipaşa Havalimanına 65 km Alanya’ya 22 km, Avsallar’a 2 km mesafe de bulunmaktadır. Otelimiz deniz kenarındadır,plajımız M.Ö 200 yılından kalma antik bir liman içerisindedir.

Adin Beach Resort Hotel

Adin Beach Resort Hotel Antalya / Akdeniz Toplantı Otelleri Bölgesi

İncelenme : 23

Alanya toplantı otelleri ve Alanya toplantı salonları. Adin Beach Hotel’in, iş toplantıları, kongreler, seminerler ve daha pek çok çeşitli etkinlik için hizmet veren kongre ve toplantı merkezi, sıra dışı tasarımı, geniş ve ferah alanlarıyla çok sayıda misafiri ağırlayan gerçek bir iş merkezi.

Vikingen Infinity Resort & Spa Hotel

Vikingen Infinity Resort & Spa Hotel Antalya / Akdeniz Toplantı Otelleri Bölgesi

İncelenme : 842

Alanya toplantı otelleri ve Alanya toplantı salonları. Mavinin düşsel sonsuzluğunda unutulmaz anılara dönüşecek an’lara yolculuk başlıyor. Bölgenin yeni gözdesi Vikingen Infinity Resort&Spa sıradışı mimarisiyle misafirlerine “İlk görüşte mutluluk” sunuyor.

  • 1 2 3