Aska Grand Prestige Hotel & Spa

Aska Grand Prestige Hotel & Spa Antalya / Akdeniz Toplantı Otelleri Bölgesi

İncelenme : 1413

Side toplantı otelleri ve side toplantı salonları. Grand Prestige Hotel & Spa - Side, bir Uran Holding A.Ş. Kuruluşu olan, Uran Turizm Yatırımları ve İşletmeleri A.Ş. nin bir yatırımıdır. 1990 Yılında hizmete açılan ve her yıl çeşitli yenilemelerden geçirilen otel, 342 oda ve 732 yatak kapasiteli, beş yıldızlı tatil oteli olarak hizmet vermektedir.

Crystal Admiral Resort Suites & Spa

Crystal Admiral Resort Suites & Spa Antalya / Akdeniz Toplantı Otelleri Bölgesi

İncelenme : 1235

Manavgat toplantı otelleri ve manavgat toplantı salonları. Antalya’ da, Side Kızılot mevkiinde bulunan otelimiz manzarası ile rüya gibi bir oteldir. Antalya Havalimanı’na 80 km ve Antalya şehir merkezine 85 km mesafededir. Crystal Admiral Resort Suites & Spa, ince kum sahili, çeşitli büyüklükte havuzları ve Aquapark’ı ile özellikle çocuklu aileler için adeta bir tatil cennetidir. Akdeniz’in en temiz sahiline demirlemiş bir tatil gemisi gibi olan otelimizde kendinizi tatil seferinizin amirali gibi hissedin istedik. Otelimiz değerlendirmeler sonucu Zoover ve HdCh Quality Selection tarafından ödüllendirilmiştir ve Yeşil Yıldız, Green Key ve Mavi Bayrak sahibidir.

Side Star Elegance

Side Star Elegance Antalya / Akdeniz Toplantı Otelleri Bölgesi

İncelenme : 1079

Side bölgesinin ilk beş yıldızlı oteli olan Side Star Elegance 1987 yılından bu yana turizm sektörünün öncülülüğünü yapmaktadır.Profesyonel kadrosu ve güler yüzlü personeli ile bugüne kadar sürdürdüğü misafir memnuniyeti odaklı kaliteli hizmet anlayışını günün değişen koşullarını da takip ederek sürekli geliştirmektedir. Hijyen ve Gıda Güvenliği ile ilgili çalışmalarını `ISO 22000 Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi` ile belgelendirmiş, çevre koruma ve temizliği konusunda gösterdiği duyarlılığı Mavi Bayrak ve Beyaz Yıldız (sürdürülebilir çevre ve verimlilik programı), gibi ödüllere layık görülerek kanıtlamıştır.

Horus Paradise Luxury Resort

Horus Paradise Luxury Resort Antalya / Akdeniz Toplantı Otelleri Bölgesi

İncelenme : 1086

Side toplantı otelleri ve side toplantı salonları. Horus Paradise Luxury Resort Hotel'e gelirken, sadece deniz kum güneş ya da enfes lezzetler için gelmezsiniz. Eski Mısır kültürüne atıfta bulunan mekanları ve özgün Mısır mimarisini de keşfe gelirsiniz. İsmini güneşten alan Horus'ta en az Mısır hükümdarları kadar ihtişam sahibi olacaksınız.

Lake & River Side Hotel & SPA

Lake & River Side Hotel & SPA Antalya / Akdeniz Toplantı Otelleri Bölgesi

İncelenme : 912

Side toplantı otelleri ve side toplantı salonları. Otelimiz 21 Mayıs 2012 yılında kapılarını açmış, mükemmel servis, seçkin dekorasyonu ve konforlu odaları ile kısa sürede bölgenin en iyi otelleri arasına girmiştir.

Side Star Beach

Side Star Beach Antalya / Akdeniz Toplantı Otelleri Bölgesi

İncelenme : 809

Deniz, kum ve tarihi yerlerin merkezinde olan 5 yıldızlı otelimiz, denize sıfır konumu, 266 oda 588 yatak kapasitesi ve en önemlisi güler yüzlü servis anlayışı ile kısa sürede misafirlerin gönlünde yer alan otelimiz, tarihi Side yarımadasına sadece 10 dakika yürüyüş mesafesinde. İnce kumlu ve sığ plajı `MAVİ BAYRAK` ile uluslararası ödüle layık görülmüştür. Misafirlerimize `Her şey Dahil` konaklama imkanı sunan otelimiz, 12 ay hizmet vermektedir. Tarihi Side`de yer alan otelimiz `Side Star Beach`, eski Roma amfi tiyatrosu Aspendos`a 30 km, Antalya Havalimanına 65 km ve Antalya şehir merkezine 70 km mesafededir. Otelimiz direk Side`nin eşsiz kumsalındadır.

Sunmelia Beach Hotel

Sunmelia Beach Hotel Antalya / Akdeniz Toplantı Otelleri Bölgesi

İncelenme : 964

Manavgat toplantı otelleri ve Manavgat toplantı salonları. 70.000 m2 'lik alan üzerine kurulmuş olan tesisimizde, 399 adet standart oda (316 adedi standart oda, 74 adedi ranzalı aile odası, 6 adedi engelli odası ve 3 adedi ekonomi odası ), 57 adet iki banyolu aile odası ve 15 adet suit odası ile birlikte toplamda 471 oda mevcuttur. Otele ait eşsiz güzellikte kumdan oluşan ve denize sıfır olan özel plajımız mevcuttur. 1 adet 160 m2’lik kapalı havuz, 1 adet 1.700 m2 'lik acık havuz, 1 adet 190 m2 'lik kaydıraklı havuz, 1 adet 170 m2’lik relax havuz ve 1 adet 160 m2 'lik çocuk havuzu bulunmaktadır.

Amelia Beach Resort Hotel Spa

Amelia Beach Resort Hotel Spa Antalya / Akdeniz Toplantı Otelleri Bölgesi

İncelenme : 1087

Manavgat toplantı otelleri ve Manavgat toplantı salonları. 50.000 m2 'lik alan üzerine kurulmuş olan tesisimizde, 300 adet standart oda (55 adedi ara kapılı bağlantılı oda, 4 adedi engelli odası ) ve 179 adet aile odası ile birlikte toplamda 479 oda mevcuttur.

Paloma Oceana Resort

Paloma Oceana Resort Antalya / Akdeniz Toplantı Otelleri Bölgesi

İncelenme : 1615

Side toplantı otelleri ve Side toplantı salonları. Side Kumköy’de yer alan otelimiz şehir merkezine 5 km, Antalya Havalimanı'na 65 km, Antalya şehir merkezine 70 km mesafede olup denize sıfır konumdadır. 482 odalı Paloma Oceana Resort otelimizde, geleneksel misafirperverlik modern ve lüks ile buluştu. Ferah bahçeleri, konforlu ambiyansı, geniş plajı ve muhteşem Akdeniz manzaralı A’la Carte Restoranları eşliğinde keyifli anlar yaşatacak... Özel dizayn edilen göl villalarında ayrıcalığın tadına varacaksınız.

Whatsapp Canlı Destek İçin Tıklayınız