Cesars Temple De Luxe

Cesars Temple De Luxe Antalya / Akdeniz Toplantı Otelleri Bölgesi

İncelenme : 1430

Belek toplantı otelleri ve Belek toplantı salonları.

Granada Luxury Belek

Granada Luxury Belek Antalya / Akdeniz Toplantı Otelleri Bölgesi

İncelenme : 1092

Akdeniz en büyüğünü tercih edin... Son teknoloji sistemler ile dizayn edilmiş kongre, konferans ve toplantı salonlarımız Granada Luxury kalitesi ile iş dünyasının vazgeçilmez bir mekanı olacak.

Susesi Luxury Resort

Susesi Luxury Resort Antalya / Akdeniz Toplantı Otelleri Bölgesi

İncelenme : 3085

Belek toplantı otelleri ve Belek toplantı salonları. Susesi Luxury Resort’un 554 adet konforlu, lüks ve yüksek standartlardaki odaları büyüleyici Akdeniz manzarası ile birleşerek tatilinizi unutulmaz kılacak. Standart odaların yanı sıra lüksten vazgeçemeyenler için tasarlanmış, özel bahçeli ve havuzlu villalar, deniz manzaralı, terasta özel havuzlu ödüllü royal suitler ve maviliğinin çepeçevre sarıldığı göl evleri, şıklık ve rahatlığın uyumu ile zevkle döşenmiştir.

Sensitive Premium Resort & Spa

Sensitive Premium Resort & Spa Antalya / Akdeniz Toplantı Otelleri Bölgesi

İncelenme : 460

8.500 m2 alan üzerine kurulu olan SENSITIVE PREMIUM RESORT & SPA 01 Haziran 2016 tarihinde hizmete açılmıştır. Misafirlerimizin rahatı için en ince ayrıntıların düşünüldüğü tesisimizde modern ve konforlu 339 standart oda, 59 aile odası, 4 suit olmak üzere toplam 402 oda mevcuttur.

Kempinski Hotel The Dome

Kempinski Hotel The Dome Antalya / Akdeniz Toplantı Otelleri Bölgesi

İncelenme : 1203

Belek toplantı otelleri ve Belek toplantı salonları.

Ela Quality Resort Hotel

Ela Quality Resort Hotel Antalya / Akdeniz Toplantı Otelleri Bölgesi

İncelenme : 2387

Belek toplantı otelleri ve Belek toplantı salonları. Antalya Belek’in muhteşem doğasında, Akdeniz’in büyülü mavisiyle iç içe size özel eşsiz hikayelerle dolu bir tatil cenneti; Ela Quality Resort Belek… Uluslararası golf turizminin cazibe merkezi Belek’te 15 golf sahası arasında yer alan Ela Resort; denize sıfır konumu, 270 m kumsalı, 1100 m²lik iskelesi, 110.000 m² yeşil alanıyla mavinin ve yeşilin en güzel tonlarını Akdeniz’in muhteşem ikliminde kusursuz bir servis anlayışıyla bir araya getiriyor. Dünyaca ünlü tasarımcıların özel olarak dekore ettiği yaşam alanları, deniz ve doğa manzaralı villalar, süitler… Ela Resort’ta size ve ailenize lüksü ve konforu yaşatacak her şey en ince detayına kadar düşünüldü. Muhteşem spor ve eğlence aktiviteleriyle her günü dolu dolu geçireceğiniz Ela Resort’ta, en değerli varlığınız çocuklarınız sadece onlara özel bir dünya Everland Q’da rüyalarındaki tatili yaşıyor. Denizin, güneşin ve doğanın eşsiz hisleri, yüksek konfor, kusursuz bir lüks ve mükemmel servis anlayışıyla size özel anılarla dolu unutulmaz tatili Ela Resort’te yaşayın.

Crystal Family Resort & SPA

Crystal Family Resort & SPA Antalya / Akdeniz Toplantı Otelleri Bölgesi

İncelenme : 1239

Farklı sıcak mimarisi ve olağanüstü peyzajının güzelliği ile ön plana çıkan otelimiz, sahilinde 150 m uzunluğunda ve 100 m genişliğinde ince çakıllı ve kumlu özel plajı, toplamda 1300 m² alana sahip çeşitli büyüklükte havuzları ve aquaparkı ile özellikle çocuklu aileler için adeta bir tatil cennetidir. 23.000 m² alanda, 8.000 m² otel binası ve 15.000 m² otel bahçesi olarak, 5’ er katlı 4 blok şeklinde yerleşen otelimizde toplam 372 oda bulunmaktadır.

Belconti Resort Hotel

Belconti Resort Hotel Antalya / Akdeniz Toplantı Otelleri Bölgesi

İncelenme : 1250

Belek toplantı otelleri ve Belek toplantı salonları. Antalya’nın 35 km doğusundaki Turizm Merkezi Belek, geniş yeşil bitki örtüsü , koruma alanı ve kumlu / ince çakıllı sahil şeridi üzerinde bulunmaktadır. Belek’i doğal karakter açısından daha önemli kılan nesli tükenmekte olan "Deniz Kaplumbağası ( Caretta Caretta ) Üreme Alanı" olmasıdır. Aynı zamanda, uluslar arası standartlara uygun tenis kortları, futbol sahaları ve birçok modern golf sahaları ile profesyonel ve amatör sporculara hizmet sunan Belek bir spor merkezidir. Bölgenin tarihi güzelliklerini görmek için en iyi başlangıç noktalarından biridir. Aralık 2004 yılında bölgede açılan Kilise, Sinagog ve Cami üçlüsünün buluşturulduğu “ Hoşgörü Merkezi “ Belconti Resort Otel’e yakın mesafede bulunmaktadır.

IC Hotels Santai Family Resort

IC Hotels Santai Family Resort Antalya / Akdeniz Toplantı Otelleri Bölgesi

İncelenme : 1421

IC Hotels Santai, Antalya’nın Belek bölgesinde, 94.000 m2 alana üzerine kurulu, Akdeniz’in en güzel kumsallarından birinden denize girebilme imkanını sunan, binbir çeşit bitki ve ağaç çeşidini bünyesinde barındıran, 2015 yılında yapılmış, bölgedeki en modern Çocuk Kulubü ve yine 2015 yılında tamamı yenilenen 508 odasıyla, ister çekirdek, ister geniş aileler olsun, tüm aile fertlerine muhteşem bir tatil deneyimi sunuyor. ‘Ultra All Inclusive’ konsepti ile, 12 ay boyunca hizmet veren IC Hotels Santai, Antalya şehir merkezine 40 km, Antalya Hava Limanına ise 30 km uzaklıkta bulunuyor. IC Hotels Santai Family Resort otelimizde Haziran 2016 da açılan Aquapark ta aileniz ile beraber güzel anılar biriktirmeniz için sizleri bekliyoruz.

Gloria Verde Resort

Gloria Verde Resort Antalya / Akdeniz Toplantı Otelleri Bölgesi

İncelenme : 511

Gloria Verde Resort toplantı salonları beklentilerinizi karşılayacak..

Belkon Hotel

Belkon Hotel Antalya / Akdeniz Toplantı Otelleri Bölgesi

İncelenme : 425

Otel plaja 1.800 mt. mesafede olup ücretsiz servis imkanı bulunmaktadır. 300 m uzunluğunda özel kum plaja sahiptir. Bunun yanı sıra tesiste yetişkinler ve çocuklar için ayrı olmak üzere açık yüzme havuzu mevcuttur.

Rixos Premium Belek

Rixos Premium Belek Antalya / Akdeniz Toplantı Otelleri Bölgesi

İncelenme : 1275

Belek toplantı otelleri ve Belek toplantı salonları.

Whatsapp Canlı Destek İçin Tıklayınız