Susesi Luxury Resort

Susesi Luxury Resort Antalya / Akdeniz Toplantı Otelleri Bölgesi

İncelenme : 3840

Belek toplantı otelleri ve Belek toplantı salonları. Susesi Luxury Resort’un 554 adet konforlu, lüks ve yüksek standartlardaki odaları büyüleyici Akdeniz manzarası ile birleşerek tatilinizi unutulmaz kılacak. Standart odaların yanı sıra lüksten vazgeçemeyenler için tasarlanmış, özel bahçeli ve havuzlu villalar, deniz manzaralı, terasta özel havuzlu ödüllü royal suitler ve maviliğinin çepeçevre sarıldığı göl evleri, şıklık ve rahatlığın uyumu ile zevkle döşenmiştir.

Ela Excellence Resort Belek

Ela Excellence Resort Belek Antalya / Akdeniz Toplantı Otelleri Bölgesi

İncelenme : 2934

Belek toplantı otelleri ve Belek toplantı salonları. Antalya Belek’in muhteşem doğasında, Akdeniz’in büyülü mavisiyle iç içe size özel eşsiz hikayelerle dolu bir tatil cenneti; Ela Quality Resort Belek… Uluslararası golf turizminin cazibe merkezi Belek’te 15 golf sahası arasında yer alan Ela Resort; denize sıfır konumu, 270 m kumsalı, 1100 m²lik iskelesi, 110.000 m² yeşil alanıyla mavinin ve yeşilin en güzel tonlarını Akdeniz’in muhteşem ikliminde kusursuz bir servis anlayışıyla bir araya getiriyor. Dünyaca ünlü tasarımcıların özel olarak dekore ettiği yaşam alanları, deniz ve doğa manzaralı villalar, süitler… Ela Resort’ta size ve ailenize lüksü ve konforu yaşatacak her şey en ince detayına kadar düşünüldü. Muhteşem spor ve eğlence aktiviteleriyle her günü dolu dolu geçireceğiniz Ela Resort’ta, en değerli varlığınız çocuklarınız sadece onlara özel bir dünya Everland Q’da rüyalarındaki tatili yaşıyor. Denizin, güneşin ve doğanın eşsiz hisleri, yüksek konfor, kusursuz bir lüks ve mükemmel servis anlayışıyla size özel anılarla dolu unutulmaz tatili Ela Resort’te yaşayın.

Regnum Carya Golf & Spa Resort

Regnum Carya Golf & Spa Resort Antalya / Akdeniz Toplantı Otelleri Bölgesi

İncelenme : 2922

Belek toplantı otelleri ve Belek toplantı salonları. Regnum Carya Golf & Spa Resort, 553 adet lüks odasıyla Belek-Antalya’da Akdeniz’e açılan en iyi ve en özel herşey dahil sığınaktır. 62 metrekarelik standart odalardan gösterişli bir şekilde tasarlanmış özel havuzlu villalara kadar, 5-yıldızlı tesisimiz aile tatilleri’nin, romantik kaçamakların ve her türlü grup tatilinin vazgeçilmez adresi oluyor.

Cornelia Diamond Golf Resort & Spa

Cornelia Diamond Golf Resort & Spa Antalya / Akdeniz Toplantı Otelleri Bölgesi

İncelenme : 1764

Belek toplantı otelleri ve Belek toplantı salonları. Cornelia Hotels Golf Club Antalya Belek bölgesinde yer almaktadır. Belek Bölgesi Golf Kulüpleri ve kaliteli otelleriyle Antalya'nın yüksek değerli bölgesidir. Antalya Hava alanından 35 Km uzaklıkta bulunan tesislerimize araba veya otobüsle yarım saat içinde ulaşabilirsiniz. Cornelia Hotel'leri başarılı toplantı ve ekstra özel etkinlikleri sağlamanız için ihtiyacınız olan her şeyi sunmaktadır. Cornelia Diamond Golf Spa Kongre Merkezi gerçekten eşsiz ve yenilikçi tasarımı ile ideal kongre merkezini yaratmaktadır. Cornelia Diamond Golf Resort Spa 2000 kişiye kadar 7 farklı ölçüde toplantı salonuna sahiptir. 3 ayrı parçaya ayrılabilen Ana konferans salonu tiyatro düzeninde 1400 kişiye kadar çıkabilen bir kapasitesi ye sahiptir. Kongre merkezinde aynı zamanda 6 farklı kapasitede workshop ve 3 ayrı ofis bulunmaktadır. Her sene yaklaşık 100 kadar M.I.C.E. grubu ağırlamaktayız. Bu grupların çoğunluğu kişi sayısı 400'den fazla olan kongreler ve incentive gruplardan oluşmaktadır.

Granada Luxury Belek

Granada Luxury Belek Antalya / Akdeniz Toplantı Otelleri Bölgesi

İncelenme : 1677

Akdeniz en büyüğünü tercih edin... Son teknoloji sistemler ile dizayn edilmiş kongre, konferans ve toplantı salonlarımız Granada Luxury kalitesi ile iş dünyasının vazgeçilmez bir mekanı olacak.

Titanic Deluxe Golf Belek

Titanic Deluxe Golf Belek Antalya / Akdeniz Toplantı Otelleri Bölgesi

İncelenme : 1582

Belek toplantı otelleri ve Belek toplantı salonları. Antalya’nın incisi Belek’te High Class All Inclusive olarak hizmet sunan, 170 bin metrekare alana yayılmış, 594 odası ile Titanic Deluxe Belek, yemyeşil bir doğa, turkuaz mavisi bir deniz ve mavi yengeçleri ile ünlü Beşgöz nehrinin hemen kenarında göz alıcı manzarası ile kusursuz ve unutulmaz tatillerin en özel adresi. Akdeniz'in kalbi Belek’te yeşilin her tonunu barındıran çam ormanlarının arasına gizlenmiş olan otel, doğanın tüm renkleri ve olanaklarıyla iç içe benzersiz bir tatil yaşamak isteyenlere ayrıcalıklı imkânlar sunuyor.

Cesars Temple De Luxe

Cesars Temple De Luxe Antalya / Akdeniz Toplantı Otelleri Bölgesi

İncelenme : 1576

Belek toplantı otelleri ve Belek toplantı salonları.

Rixos Premium Belek

Rixos Premium Belek Antalya / Akdeniz Toplantı Otelleri Bölgesi

İncelenme : 1565

Belek toplantı otelleri ve Belek toplantı salonları.

IC Hotels Santai Family Resort

IC Hotels Santai Family Resort Antalya / Akdeniz Toplantı Otelleri Bölgesi

İncelenme : 1553

IC Hotels Santai, Antalya’nın Belek bölgesinde, 94.000 m2 alana üzerine kurulu, Akdeniz’in en güzel kumsallarından birinden denize girebilme imkanını sunan, binbir çeşit bitki ve ağaç çeşidini bünyesinde barındıran, 2015 yılında yapılmış, bölgedeki en modern Çocuk Kulubü ve yine 2015 yılında tamamı yenilenen 508 odasıyla, ister çekirdek, ister geniş aileler olsun, tüm aile fertlerine muhteşem bir tatil deneyimi sunuyor. ‘Ultra All Inclusive’ konsepti ile, 12 ay boyunca hizmet veren IC Hotels Santai, Antalya şehir merkezine 40 km, Antalya Hava Limanına ise 30 km uzaklıkta bulunuyor. IC Hotels Santai Family Resort otelimizde Haziran 2016 da açılan Aquapark ta aileniz ile beraber güzel anılar biriktirmeniz için sizleri bekliyoruz.

Whatsapp Canlı Destek İçin Tıklayınız