Susesi Luxury Resort Hotel

Susesi Luxury Resort Hotel Antalya / Akdeniz Toplantı Otelleri Bölgesi

İncelenme : 751

Belek toplantı otelleri ve Belek toplantı salonları. Susesi Luxury Resort’un 554 adet konforlu, lüks ve yüksek standartlardaki odaları büyüleyici Akdeniz manzarası ile birleşerek tatilinizi unutulmaz kılacak. Standart odaların yanı sıra lüksten vazgeçemeyenler için tasarlanmış, özel bahçeli ve havuzlu villalar, deniz manzaralı, terasta özel havuzlu ödüllü royal suitler ve maviliğinin çepeçevre sarıldığı göl evleri, şıklık ve rahatlığın uyumu ile zevkle döşenmiştir.

Kempinski Hotel The Dome

Kempinski Hotel The Dome Antalya / Akdeniz Toplantı Otelleri Bölgesi

İncelenme : 385

Belek toplantı otelleri ve Belek toplantı salonları.

Ela Quality Resort Hotel

Ela Quality Resort Hotel Antalya / Akdeniz Toplantı Otelleri Bölgesi

İncelenme : 768

Belek toplantı otelleri ve Belek toplantı salonları. Antalya Belek’in muhteşem doğasında, Akdeniz’in büyülü mavisiyle iç içe size özel eşsiz hikayelerle dolu bir tatil cenneti; Ela Quality Resort Belek… Uluslararası golf turizminin cazibe merkezi Belek’te 15 golf sahası arasında yer alan Ela Resort; denize sıfır konumu, 270 m kumsalı, 1100 m²lik iskelesi, 110.000 m² yeşil alanıyla mavinin ve yeşilin en güzel tonlarını Akdeniz’in muhteşem ikliminde kusursuz bir servis anlayışıyla bir araya getiriyor. Dünyaca ünlü tasarımcıların özel olarak dekore ettiği yaşam alanları, deniz ve doğa manzaralı villalar, süitler… Ela Resort’ta size ve ailenize lüksü ve konforu yaşatacak her şey en ince detayına kadar düşünüldü. Muhteşem spor ve eğlence aktiviteleriyle her günü dolu dolu geçireceğiniz Ela Resort’ta, en değerli varlığınız çocuklarınız sadece onlara özel bir dünya Everland Q’da rüyalarındaki tatili yaşıyor. Denizin, güneşin ve doğanın eşsiz hisleri, yüksek konfor, kusursuz bir lüks ve mükemmel servis anlayışıyla size özel anılarla dolu unutulmaz tatili Ela Resort’te yaşayın.

Crystal Family Resort & Spa Hotel

Crystal Family Resort & Spa Hotel Antalya / Akdeniz Toplantı Otelleri Bölgesi

İncelenme : 477

Belek toplantı otelleri ve Belek toplantı salonları. Farklı sıcak mimarisi ve olağanüstü peyzajının güzelliği ile ön plana çıkan otelimiz, sahilinde 150 m uzunluğunda ve 100 m genişliğinde ince çakıllı ve kumlu özel plajı, toplamda 1300 m² alana sahip çeşitli büyüklükte havuzları ve aquaparkı ile özellikle çocuklu aileler için adeta bir tatil cennetidir. 23.000 m² alanda, 8.000 m² otel binası ve 15.000 m² otel bahçesi olarak, 5’ er katlı 4 blok şeklinde yerleşen otelimizde toplam 372 oda bulunmaktadır.

Belconti Resort Hotel

Belconti Resort Hotel Antalya / Akdeniz Toplantı Otelleri Bölgesi

İncelenme : 385

Belek toplantı otelleri ve Belek toplantı salonları. Antalya’nın 35 km doğusundaki Turizm Merkezi Belek, geniş yeşil bitki örtüsü , koruma alanı ve kumlu / ince çakıllı sahil şeridi üzerinde bulunmaktadır. Belek’i doğal karakter açısından daha önemli kılan nesli tükenmekte olan "Deniz Kaplumbağası ( Caretta Caretta ) Üreme Alanı" olmasıdır. Aynı zamanda, uluslar arası standartlara uygun tenis kortları, futbol sahaları ve birçok modern golf sahaları ile profesyonel ve amatör sporculara hizmet sunan Belek bir spor merkezidir. Bölgenin tarihi güzelliklerini görmek için en iyi başlangıç noktalarından biridir. Aralık 2004 yılında bölgede açılan Kilise, Sinagog ve Cami üçlüsünün buluşturulduğu “ Hoşgörü Merkezi “ Belconti Resort Otel’e yakın mesafede bulunmaktadır.

IC Hotels Santai Family Resort

IC Hotels Santai Family Resort Antalya / Akdeniz Toplantı Otelleri Bölgesi

İncelenme : 393

Belek toplantı otelleri ve Belek toplantı salonları. C Hotels Santai, Antalya’nın Belek bölgesinde, 94.000 m2 alana üzerine kurulu, Akdeniz’in en güzel kumsallarından birinden denize girebilme imkanını sunan, binbir çeşit bitki ve ağaç çeşidini bünyesinde barındıran, 2015 yılında yapılmış, bölgedeki en modern Çocuk Kulubü ve yine 2015 yılında tamamı yenilenen 508 odasıyla, ister çekirdek, ister geniş aileler olsun, tüm aile fertlerine muhteşem bir tatil deneyimi sunuyor. ‘Ultra All Inclusive’ konsepti ile, 12 ay boyunca hizmet veren IC Hotels Santai, Antalya şehir merkezine 40 km, Antalya Hava Limanına ise 30 km uzaklıkta bulunuyor. IC Hotels Santai Family Resort otelimizde Haziran 2016 da açılan Aquapark ta aileniz ile beraber güzel anılar biriktirmeniz için sizleri bekliyoruz.

Sentido Letoonia Golf Resort Hotel

Sentido Letoonia Golf Resort Hotel Antalya / Akdeniz Toplantı Otelleri Bölgesi

İncelenme : 446

Belek toplantı otelleri ve Belek toplantı salonları. Acısu Nehri’nin Akdeniz’e kavuştuğu Belek’te, çok özel bir konumda bulunan Sentido Letoonia Golf Resort, samimi bir Akdeniz misafirperverliği vaat ediyor. Misafirlerini Türkiye’nin Golf Cenneti Belek’te, 75 dönümlük çam ağaçlarıyla kaplı bir alanda ağırlayan Sentido Letoonia Golf Resort, zengin aktiviteleriyle keyifli bir tatil deneyimi sunuyor. Misafirlerine “Ultra Herşey Dahil Konsepti”nde: açık büfe restoranı, 2 öğlen-A’la Carte Restoranı, 3 akşam-A’la Carte Restoranı, çok sayıda barlarının yanı sıra 500 metre özel sahili, Leto çocuk klubü, Spa&Wellness’ı, 2 kaydıraklı 1 ana havuz dahil olmak üzere toplam 4 açık, 1 ısıtmalı kapalı yüzme havuzu, Driving Range ve Putting Green sahalarında yeni başlayanlar için ücretsiz golf dersleri, dünya klasiklerinin sahnelendiği Amfi Tiyatrosu ile Sentido Letoonia Golf Resort kendinizi tamamen yenileyeceğiniz bir tatil deneyimini garanti ediyor.

Sensimar Belek Resort & Spa

Sensimar Belek Resort & Spa Antalya / Akdeniz Toplantı Otelleri Bölgesi

İncelenme : 443

Belek toplantı otelleri ve Belek toplantı salonları. Sadece yetişkinlere özel 5 yıldızlı Her Şey Dâhil konseptinde hizmet veren Sensimar Belek Resort & Spa’ya hoş geldiniz. Günlük yaşamın gürültü ve koşturmacasından uzak, huzurlu ve canlandırıcı tatili düşleyen yetişkinlerin adresi Sensimar Belek Resort & Spa Belek’in Boğazkent bölgesinde konumlanmıştır

Rixos Premium Belek

Rixos Premium Belek Antalya / Akdeniz Toplantı Otelleri Bölgesi

İncelenme : 466

Belek toplantı otelleri ve Belek toplantı salonları.

Cornelia Diamond Golf Resort Spa

Cornelia Diamond Golf Resort Spa Antalya / Akdeniz Toplantı Otelleri Bölgesi

İncelenme : 534

Belek toplantı otelleri ve Belek toplantı salonları. Cornelia Hotels Golf Club Antalya Belek bölgesinde yer almaktadır. Belek Bölgesi Golf Kulüpleri ve kaliteli otelleriyle Antalya'nın yüksek değerli bölgesidir. Antalya Hava alanından 35 Km uzaklıkta bulunan tesislerimize araba veya otobüsle yarım saat içinde ulaşabilirsiniz. Cornelia Hotel'leri başarılı toplantı ve ekstra özel etkinlikleri sağlamanız için ihtiyacınız olan her şeyi sunmaktadır. Cornelia Diamond Golf Spa Kongre Merkezi gerçekten eşsiz ve yenilikçi tasarımı ile ideal kongre merkezini yaratmaktadır. Cornelia Diamond Golf Resort Spa 2000 kişiye kadar 7 farklı ölçüde toplantı salonuna sahiptir. 3 ayrı parçaya ayrılabilen Ana konferans salonu tiyatro düzeninde 1400 kişiye kadar çıkabilen bir kapasitesi ye sahiptir. Kongre merkezinde aynı zamanda 6 farklı kapasitede workshop ve 3 ayrı ofis bulunmaktadır. Her sene yaklaşık 100 kadar M.I.C.E. grubu ağırlamaktayız. Bu grupların çoğunluğu kişi sayısı 400'den fazla olan kongreler ve incentive gruplardan oluşmaktadır.